У День комунального працівника позачерговий виконком рекомендував звільнити директора комунального підприємства

У п’ятницю, 18 березня, під час проведення позачергового засідання виконкому виконуючому обов’язки міського голови було рекомендовано звільнити директора комунального підприємства «НККП».

Про це стало відомо від члена виконкому Сергія Мороза.

У День комунального працівника позачерговий виконком рекомендував звільнити директора комунального підприємства

«Ситуація з позачерговим виконком та звільненням директора комунального підприємства – незаконна. По-перше, черговий виконком був запланований на 23 березня, і не було ніякої форс-мажорної ситуації, щоб розглядати питання з комунальними підприємствами під час професійного свята – День комунального працівника», - вказав Сергій Мороз.

«Під час засідання виконкому комісія мала заслухати фінансово-економічний звіт комунальних підприємств. Роботу усіх визнали задовільною, крім КП «НККП», у якого були сплачені всі платежі за землю, нараховані податковою. На цій підставі можна звільняти директора?», - з подивом коментує член виконкому.

Екс-мер наголосив, що зараз місто керують люди, які не фахівцями своєї справи.

«Перший заступник міського голови Карачевцев не мав жодного протоколу комісії. Він не заслухав начальника управління ЖКХ, не дав слова директору КП «НККП» Анатолію Чупракову, протягом двох засідань виконкому не може винести на розгляд програму по ЖКХ, через що гальмуються усі роботи в місті. І така людина буде оцінювати роботу директора підприємства?», - вказав Мороз.

«Я вважаю, що це була змова Романа Лєбєдєва та Партії зелених, а також Іванова з «Опозиційного блоку», з метою рейдерського захоплення підприємства», - підкреслив він.

Нагадаємо, КП «НККП» створене у 1999 році, з квітня 2014 року його директором є Анатолій Григорович Чупраков.