У міському Будинку культури ім. Олеся Гончара з’явиться нова сцена

Міський голова Сергій Мороз ініціював та проводить облаштування літнього концертного майданчику у міському Будинку культури ім. Олеся Гончара.

У міському Будинку культури ім. Олеся Гончара з’явиться нова сцена

«Наш Будинок культури раніше мав літній майданчик на задньому фасаді будівлі, був літній кінотеатр, облаштоване місце для культурно-масових заходів, для цікавого та змістовного відпочинку новомосковців. Зараз, з допомогою підприємців, ми працюємо над їх відновленням», - говорить мер Сергій Мороз.

За його словами, Будинок культури ім. Олеся Гончара може стати одним із серйозних центрів культурного життя Новомосковська.

«Ми неодноразово переконувались у тому, що наші колективи мають високий професійний рівень, ми знаємо, що новомосковці відкриті до нових вражень, готові постійно підвищувати свій культурний рівень. Безумовно, Будинок культури, який тепер носить ім’я Олеся Гончара, може стати потужним культурним центром», - вважає очільник міста.

Зазначимо, підприємець Михайло Борсук виділив кошти на облицьовування літньої сцени.

Підприємець Ірина Мороз виділила кошти на придбання шлаковідсіву та надала працівників-будівельників для виконання робіт.
Відомо, що найближчим часом планується заасфальтувати близько 400 кв. м.