У міськвиконкомі відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями

29 травня 2015 року за доброю традицією у міськвиконкомі відбулося нагородження випускників загальноосвітніх середніх шкіл Новомосковська золотими та срібними медалями.

У міськвиконкомі відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями

Щоб розділити радість з нашими випускниками на свято завітали міський голова Сергій Мороз, заступник міського голови Ірина Калюжна, начальник управління освіти Наталя Падашуля, а також директори шкіл, педагоги та батьки.

Після виконання Гімну України та невеличкого музичного дарунку до дітей, які достойно вступають у доросле життя, звернувся міський голова.

«Шановні випускники, ви гідно пройшли усі випробування та підтвердили  високі знання! Ви  - майбутнє нашої держави та міста. Від усього серця бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди реалізовувати усі задуми. Нехай обраний  шлях приведе вас до успішного та благополучного життя! Нехай вам щастить!», - зазначив Сергій Мороз.

Від імені усіх випускників міста до присутніх у залі звернулася випускниця СЗШ № 18 Орина Сіра.

«У ці особливі для нас хвилини я починаю розуміти, що перегортається дуже важлива сторінка нашого життя. Ми закінчуємо школу, яка дала нам не тільки знання у науках, а й залишила по собі великий багаж життєвого досвіду. Ми вивчали не лише математику та фізику, нас вчили любити свій край, свою рідну мову, цінувати дружбу, бути терпимими один до одного. Я вважаю, у цей непростий для нашої країни час, цей досвід допоможе нам збудувати міцну, високорозвинену державу, яка стане для нас надійною та затишною домівкою», - наголосила Орина Сіра.

Наостанок вона подякувала міській владі, вчителям та батькам за можливість спокійно жити і здобувати міцні знання на мирній землі.

Довідково:

За високі досягнення у навчанні золотими медалями нагороджено: Анну Ткаченко (СЗШ №2), Валерію Забашту (гімназія №3), Владислава Шутовика (колегіум №11), Анну Сидорчук (СЗШ №17), Ганну Маміну, Дар’ю Трохимович, Юрія Бороша, Орину Сіру, Кирила Христофоріді (СЗШ №18), Анастасію Баранову, Альону Кислу, Владислава Заскока (ліцей «Самара»).

За  досягнення у навчанні срібними медалями нагороджено: Анну Тимошенко (СЗШ №6), Єлизавету Мордвінську (СЗШ №7), Антона Дьячкова  (колегіум №11), Наталію Головко, Анну Харченко (СЗШ №18).