У Новомосковську демонтують рекламні конструкції боржників

У Новомосковську почали демонтувати сіті-лайти та інші рекламні конструкції приватних підприємців, які не сплачують кошти за оренду до міського бюджету.

У Новомосковську демонтують рекламні конструкції боржників

Про це стало відомо з рішень виконкому Новомосковської міської ради та розпоряджень міського голови.

«ФОП Козлов К. М. ще з 2011 року заборгував до міського бюджету близько 150 тис грн. При цьому ми бачимо, що рекламні повідомлення на конструкціях оновлюються. Отже, підприємець працює і при цьому ухиляється від сплати необхідних платежів. Ми не можемо допустити, що бюджет міста не доотримував кошти. У зв’язку з цим, за рішенням виконкому, силами комунального підприємства почався демонтаж незаконних рекламних конструкцій», - прокоментував мер Сергій Мороз.

Згідно з переліком, конструкції, які підлягають демонтажу знаходяться на центральних вулицях Новомосковська – Радянська та Сучкова.

Під час демонтажу залучаються представники ГУ МВС України в Дніпропетровській області відділенню ДАІ з обслуговування м. Новомосковська та Новомосковського району для дотримання безпеки дорожнього руху під час робіт з демонтажу та Новомосковського міського відділу ГУМВС України в Дніпропетровській області для вжиття заходів стосовно забезпечення громадського порядку під час проведення вказаних робіт.