У Новомосковську до 30% всіх призваних до Збройних сил України є добровольцями

Під час поточної хвилі мобілізації у Новомосковську до 30% всіх призваних військових є добровольцями.

У Новомосковську до 30% всіх призваних до Збройних сил України є добровольцями

Про це стало відомо газеті «Новомосковськ сьогодні» з власних джерел.

«Назвати точну кількість добровольців і тих, хто отримали повістку, досить складно. Оскільки в країні існує система оповіщення, у тому числі через засоби масової інформації, населення міста розуміє, що існує необхідність у захисті суверенітету власної держави, люди приходять до військових комісаріатів самостійно», - пояснили нам.

При цьому, коли чоловік приходить до військового комісаріату для уточнення своїх даних та проходження медогляду, у нього не зобов’язані вимагати повістку.

«Новомосковськ – місто патріотів. Більшість наших чоловіків відчувають відповідальність за свою землю, за свою країну, за свою сім’ю. Люди готові і хочуть захищати своє мирне життя. Вони добре мотивовані і, без сумніву, з честю виконуватимуть свій чоловічий обов’язок», - вважають ті, хто працює з мобілізованими.

Зараз в Україні триває 4 хвиля мобілізації, під час якої до Збройних сил України заплановано призвати близько 50 тис. осіб.

Також, за інформацією Міністерства оборони України,  стало відомо, що на базі Новомосковського загальновійськового полігону, розпочалася підготовка відмобілізованих. Майже 1700 військовослужбовців протягом місяця відновлюватимуть свої навички та вміння, які колись здобували у військових частинах, проходячи строкову службу.

Вказано, що всі мобілізовані на 100 відсотків забезпечені польовою формою нового зразка. До того ж, всім військовослужбовцям видається утеплений польовий костюм, водонепроникні берці та рукавиці, надані у якості допомоги Збройним Силам України урядом Канади.