У Новомосковську до Дня фізкультурника відкрився новий workout майданчик

13 вересня у Новомосковську до Дня фізкультурника відкрився новий workout майданчик.

У Новомосковську до Дня фізкультурника відкрився новий workout майданчик

Про це стало відомо на місці подій.

Майданчик встановлений на набережній, у дитячому парку ім. Сучкова.

У квітні міський голова Сергій Мороз наголошував на тому, що у місті має тривати розвиток суспільних просторів, які надаватимуть можливості розвитку для всіх мешканців Новомосковська.

«Реконструкція набережної має продовжуватись згідно з проектною документацією. Ми плануємо там встановити спортивний майданчик для workout, проводити там виставки, акції, заходи», - прокоментував нам тоді роботи у парку Сучкова та на набережній мер.

Про особливості спортивного майданчику в парку ім. Сучкова ми говорили з директором  «Спорт для всіх» Дмитром Резніченком.

За його словами, встановлення майданчику для workout в парку ім. Сучкова дасть змогу усім прихильниками здорового способу життя урізноманітнити свої тренування, заохотити інших людей до занять та створити спрыятлыву атмосферу для покращення здоров’я в місті.

«Більшість людей, які бігають та займаються спортом на відкритому повітрі, роблять це на стадіоні та в лісі за «Горбатим» мостом. Тому встановлення майданчику в парку є цілком виправданим і становитиме єдиний комплекс з іншими спортивними об’єктами», - пояснив він.

Нагадаємо: воркаут (workout) прийшов до України з Америки – завдяки кільком відео на YouTube, які стали провідниками простої ідеї - на місто можна дивитися як на великий спортивний майданчик, а кожне тренування можна перетворити з рутини в гру. І все це безкоштовно.

Досить швидко в Україні розповсюдылася думка про те, що стати сильним і здоровим можна, не витрачаючи кошти фітнес-клуби, та швидко прижилася і виросла в серйозний соціальний рух, в якому зійшлося відразу кілька факторів: боротьба за здоровий спосіб життя, за увагу молоді і за створення продуманого міського середовища.
Оскільки воркаут - це фізична активність, то при розміщенні майданчиків дуже важливий екологічний фактор. Безумовно, можна займатись і в дворі, але коли двір заставлений машинами, вуличним спортсменам доводиться дихати вихлопними газами. Тому парк, звісно, є ідеальним місцем.

Майданчик, встановлений у парку, оснащений турніками, лавками для пресу, рукоходом, бруссями і вуличними тренажерами. Отже, займатись там зможуть люди з різною фізичною підготовкою.