У Новомосковську родинам загиблих учасників АТО придбають квартири

Родини загиблих бійців-учасників АТО, а також інваліди I та II груп, які отримали інвалідність, виконуючи бойові завдання на сході країни, будуть забезпечені житлом першочергово.

У Новомосковську родинам загиблих учасників АТО придбають квартири

Про це повідомив міський голова Сергій Мороз під час наради, яка відбулася у міськвиконкомі 31 липня 2015 року.

«На виконання доручення губернатора Дніпропетровської області для вирішення питання щодо покращення житлових умов родинам загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичний операції, а також для інвалідів І-ІІ групи буде закуплено квартири. На даний час на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 5 осіб», - зазначив міський голова.

Родинам загиблих та учасникам антитерористичної операції було запропоновано підшукати квартири, які їх задовольняють та подати пропозиції старшому інспектору з житлових питань. Після оголошення тендеру та проведення усіх необхідних процедур новомосковців зможуть заселитися у нове житло.

«Ми всі у великому боргу перед військовослужбовцями, які захищають суверенітет, незалежність та цілісність нашої держави. Низький вам уклін! Чоловіки, які гідно виконують військовий обов’язок мають бути впевнені, що держава піклується про них та не залишається осторонь їх бід. Впевнений, що наша держава і надалі буде надавати всебічну підтримку нашим героям та їх родинам», - підсумував Сергій Мороз.

Під час проведення антитерористичної операції 2014-2015 років загинуло 10 новомосковців.