У Новомосковську відновлюється вуличне освітлення

Міська влада, прагнучи створити зручні умови життєдіяльності для мешканців міста, працює над розвитком та розширенням вуличної мережі зовнішнього освітлення міста. 

У Новомосковську відновлюється вуличне освітлення

«Освітлення вулиць – одна з необхідних умов безпеки городян. Міська влада працює над відновленням мережі електроопор, дротів та ліхтарів. Безумовно, важливим фактором є активність городян, які фіксують проблеми з освітленням та звертаються до органів місцевого самоврядування. На даний момент більшість робіт здійснені за зверненнями мешканців Новомосковська», - пояснив міський голова Сергій Мороз.

З початку року міським комунальним підприємством НККП проведено заміну 240 ламп (180 енергозберігаючих та 60 накалювання), після обривів чи різноманітних пошкоджень відновлено понад 1500 метрів дротів.

Для відновлення зовнішнього освітлення по вулицях Волгоградській, Леніна та провулку Волгоградському з міського бюджету виділено 115 тисяч грн.

Для поновлення вуличного освітлення по вулицям Комсомольська, 31  та Радянська, 51 працівниками підприємства було здійснено обрізку гілок, натяжку проводів та встановлення ліхтарів.

По вулиці Комарова здійснено заходи з відновленню освітлення після заміни електричних опор. На вулицях Пархоменка та Суворова проведено роботи з підключення через один лічильник. Заміна понад 500 м електродроту та встановлення 13 ліхтарів дало можливість відновити вуличне освітлення по вулицям Лермонтова та Дзержинського, 2, 4, 6.

За підтримки депутатів Новомосковської міської ради (група «Відродження») Тетяна Дакова та Світлана Коротич було відновлено вуличне освітлення по вулиці Короленко, 3.

Завдяки активним мешканцям вулиці Лугова, які винайшли можливість придбати необхідні матеріали, працівники підприємства НККП встановили 11 ліхтарів та замінили 400 м електродроту.

До кінця року плануються  продовжити роботи з відновлення освітлення вулиць Новомосковська.