У Новомосковську відзначили День працівників освіти

Триста шістдесят п’ять днів у році і лише один з них присвячений людям, які сіють у маленькі світлі душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів країни. Це День працівників освіти.

У Новомосковську відзначили День працівників освіти

Напередодні свята 2 жовтня 2014 року у приміщенні виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулися урочистості.

На святі були присутні міський голова Сергій Мороз, заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ірина Калюжна, начальник управління освіти Наталія Падашуля, директори та педагоги дошкільних і загальноосвітніх закладів.

Міський голова привітав освітян із професійним святом та побажав їм успіхів у благородній педагогічній діяльності, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги. Також він зазначив, що вчителі – це ті люди, які натхненно виховують майбутнє України.

«Новомосковськ пишається своїми вчителями, які надають учням гарну і конкурентоспроможну освіту. Про це красномовно свідчать успіхи новомосковської молоді на престижних обласних та всеукраїнських олімпіадах і конкурсах. Щиро дякую вам за самовіддану працю, за відданість улюбленій справі», - зазначив Сергій Мороз.

Виконуючи приємну місію, міський голова вручив педагогам почесні грамоти та подяки за значний внесок в розвиток освіти та визначні досягнення на ниві виховання підростаючого покоління.