У Новомосковську є підтверджений випадок сказу тварини

12 листопада обласна регіональна лабораторія ветеринарної медицини в м. Дніпропетровську підтвердила діагноз загиблої собаки на сказ. 

У Новомосковську є підтверджений випадок сказу тварини

Про це повідомила прес-служба Новомосковської міської ради за інформацією лікаря-епізотолога НМДЛВМ Ю.В. Попової.

Того ж дня відбулось позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при міськвиконкомі (НПК), яка прийняла рішення про впровадження карантинних обмежень та прийняла план заходів щодо не допущення розповсюдження даного захворювання на території міста.

Відповідно до рішення НПК № 6 від 12.11.2014 р. в місті забороняється проведення заходів с залученням тварин, переміщення тварин за межі міста та в місто.

У випадку підозри захворювання тварин на сказ, а саме: при зміні поведінки тварини, усамітнення тварини або проявів агресії, можлива слинотеча, параліч кінцівок - звертайтесь до міської державної лікарні ветеринарної медицини в м. Новомосковську за адресою вул. Зіни Білої б. 89, тел. (056-93)-7-52-79 або в Кулебівську дільничну лікарню ветеринарної медицини, яка знаходиться за адресою вул. Заводська 138, тел. (056-93)-5-85-85.

Нагадаємо, 11 листопада 2014 р. в Новомосковську міську державну лікарню ветеринарної медицини звернулися мешканці м. Новомосковська вул. Дзержинського, з проханням провести лабораторну експертизу їх собаки, яка пала 10.11.2014 р. Тварина не була ніде зареєстрована та щеплена проти сказу.

З моменту захворювання тварини та її смерті власники не зверталися до ветеринарних спеціалістів. Працівники державної служби ветеринарної медицини в м. Новомосковську в свою чергу відібрали патологічний матеріал  собаки та направили його до обласної регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в м. Дніпропетровську для дослідження на сказ.

Попереджаємо, що СКАЗ не виліковна хвороба людей та тварин, щоб уникнути небезпеки, проводьте обов’язкове щеплення своїх тварин проти сказу та дотримуйтесь правил їх утримання.