У школах Новомосковська пройшли випускні вечори

Ввечері 30 травня 2015 року випускники Новомосковська востаннє прийшли до школи на свій перший в житті бал – випускний. Дівчата у гарних бальних сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. Позаду шкільні уроки, перерви, контрольні та звіти. Попереду – широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.

У школах Новомосковська пройшли випускні вечори

У кожній школі для випускників підготували святкову програму, на якій лунали пісні, виконувалися танцювальні композиції, дарували подарунки.

Вже традиційним став у школах танок з директором школи, вчителями та батьками. І як кульмінація балу – вручення атестатів та медалей. Цього року золоті медалі отримали 12 випускників, срібні –5.

Міський голова Сергій Мороз, який цього дня завітав до середньої загальноосвітньої школи №12 та гімназії №3, привітав випускників з цим визначним днем, побажав їм стати добрими й чесними людьми, бути патріотами рідного міста та України! Також він подякував батькам і вчителям за натхненну працю та любов до дітей.

Багато слів вдячні діти адресували вчителям, батькам. Побажання випускникам лунали від молодших братів та сестер, батьків, вчителів, адміністрації шкіл та гостей.

Прийміть щирі вітання та побажання успіху.