Уточнення щодо бюджету міста Новомосковськ у 2015 році

У попередньому випуску в матеріалі щодо бюджету міста у 2015 році були допущені деякі неточності. Повну інформацію, уточнення та деталізації ми пропонуємо переглянути зараз.

Уточнення щодо бюджету міста Новомосковськ у 2015 році

Доходи бюджету м. Новомосковська  у 2015 році складуть 291 489, 6 тис. грн. в тому числі: доходи загального фонду  - 283 323, 1 тис. грн. , доходи спеціального фонду -  8 166, 4 тис. грн.

Заплановані видатки бюджету міста становлять  291 489, 6 тис. грн., в тому числі: видатки загального фонду -  270 544,8 тис грн., видатки спеціального фонду –   20 944,8 тис. грн.

Тепер більш детально зупинимось видатках міста у поточному році.

На формування видатків бюджету міста у поточному році значним чином вплинули розмежування державного та місцевого бюджетів, зміна трансфертної політики та інше.

Видатки на 2015 рік по галузі «Освіта» розраховані на утримання 33 бюджетних установ (9 дитячих дошкільних навчальних закладів, 18 загальноосвітніх шкіл, 1 вечірньої школи, 1 позашкільного закладу, методичного кабінету, централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування, міжшкільного навчально-виробничого комбінату) і складають 85805,3 тис. грн.,  враховуючи харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та учнів 1-4 класів.

Також передбачено кошти на організацію оздоровлення дітей у пришкільних таборах.

Крім того, враховано матеріальну допомогу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли повноліття. Сума видатків складає 32.6 тис. грн.

За рахунок коштів міського бюджету та медичної субвенції в 2015 році планується фінансування 3-х закладів охорони здоров’я: КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради», КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради», на які прогнозуються видатки загального фонду міського бюджету в сумі 47272,7 тис. грн. У зазначену суму враховано видатки на харчування хворих у стаціонарних відділеннях.

Обсяг капітальних видатків на поліпшення матеріально-технічної бази установ охорони здоров’я планується у загальному обсязі 3015,0
тис. грн.

Майже на 41% збільшено видатки на медикаменти.

На виконання усіх соціальних місцевих програм  видатки збільшено майже на  40%.  Для здійснення соціального забезпечення передбачені кошти на матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення, ортодонтичне лікування, заходи з оздоровлення та відпочинку дітей та фінансову підтримку громадських організацій, інвалідів і ветеранів.

У бюджеті міста Новомосковськ передбачені видатки на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань, утримання та навчально-тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, заходи з фізичної культури.

З метою забезпечення функціонування житлово-комунального господарства у 2015 році кошти планується спрямувати на продовження будівництва водопроводу по вул. Б.Хмельницького, Курченка, Крупської, Чкалова, проведення проектно-вишукувальних робіт по будівництву водопроводу по вул. Одеська та Артема з закільцюванням та реконструкції водопровідної мережі по вул. Партизанській, а також на розробку проектно-кошторисної документації по будівництву культурного центру на мікрорайоні Кулебівка по провулку Волгоградському. Крім того, передбачена субвенція з обласного бюджету на реконструкцію каналізаційних очисних споруд.

Також, заплановані видатки на здійснення капітальних ремонтів житлового фонду, відновлення та улаштування внутрішньо квартальних та дворових проїзних доріг та продовження капітального ремонту по вул. Шевченка.

В бюджеті передбачено 50 тис. грн. на виготовлення кадастрової документації для нових об’єктів будівництва або земельних ділянок, які підлягають продажу.