Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради

26 листопада 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

До черги денної було включено більше 70 питань, які стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності міста.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Наталія Сікач доповіла «Про хід виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №258 від 23.05.2012р. «Про санітарний стан, благоустрій міста і заходи для покращення роботи з екологічного оздоровлення територій Новомосковська у 2012 році».

Вона зазначила, що відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на території Новомосковська проводиться постійна робота щодо виконання та забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища. У місті затверджено та діють комплексні програми «Поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015рр.», «Програма охорони навколишнього природного середовища міста Новомосковська на 2011-2015 роки». Щороку проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля», суботники та «чисті четверги».

Протягом 2014 року комунальними підприємствами вивезено сміття та твердих побутових відходів близько 60 тис. м3.

Міським комунальним підприємством «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» ведеться постійна робота щодо укладання договорів на вивіз та розміщення твердих побутових відходів. Так, кількість укладених договорів по житловому фонду становить 94%. Нажаль, та показники у приватному секторі значно нижчі, з мешканцями приватного сектору укладено 43,5% договорів.

Значну допомогу у питанні укладання договорів з мешканцями приватного сектору надають голови квартальних комітетів. Так, на кварталі №7, де квартальна Чабаненко Валентина Миколаївна, населення має 79,4% укладених договорів, а на кварталі №11, квартальний Кузнецов Володимир Іларіонович – 75,1%.

З метою підвищення громадської відповідальності протягом поточного року було проведено 5 суботників з благоустрою території, до участі у яких залучено підприємства, організації та установи незалежно від форми власності, у тому числі громадські організації, заклади освіти, управління, відділи та служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради та депутатів Новомосковської міської ради.

Так, в заходах з благоустрою протягом року:

  • прийняло участь 6463 чол.,
  • упорядковано 448,5 га територій міста,
  • висаджено 210 дерев, 90 кущів,
  • видалено 67 аварійних дерев,
  • омолоджено 112 дерев,
  • ліквідовано 95 сміттєзвалищ,  виконано покос карантинних трав.

За підсумками заслуханого, члени виконкому затвердили відповідні доручення управлінню житлово-комунального господарства та начальникам комунальних підприємств міста, направлених на покращення санітарного стану міста.