Відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання

23 вересня 2015 року відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання. На жаль, майже половина депутатів була відсутня.

Відбулося останнє засідання сесії  Новомосковської міської ради VІ скликання

Найбільш дисциплінованими були представники депутатської групи «Відродження».

Перед початком засідання міський голова Сергій Мороз закликав майбутніх кандидатів не використовувати адміністративний ресурс під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року та проводити чесну кампанію, конкуруючи справами.

Під час засідання депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затвердили надання матеріальної допомоги громадянам міста та заслухали  питання щодо оренди комунального майна.

Найбільше часу у депутатів зайняв розгляд проекту рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 23 січня 2015 року №1217 «Про бюджет міста Новомосковська на 2015 рік. Заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова детально доповіла про внесені зміни, враховуючи клопотання головних розпорядників коштів та керівників бюджетних установ.

У кінці засідання міський голова Сергій Мороз подякував депутатам за роботу протягом каденції та наголосив, що з переважної більшості питань вдавалося знайти порозуміння.