Відродження без вождів, але з лідерами

Партія «Відродження» представила своїх лідерів на Дніпропетровщині

Відродження без вождів, але з лідерами

Є така партія

Чи можна в Україні створити нову потужну політичну партію, яка не була б політичним проектом під одного лідера? Коли в нас з’явиться політична сила, в якій дійсно об’єдналися б однодумці?

Як сказав би казав один класик: «Є така партія!»

Йдеться про «Відродження» - партію, що стрімко завойовує авторитет виборців. Ідея відродження країни «не словом, а ділом» і відсутність «верховного вождя» - те, що приваблює до лав партії все нових і нових членів. Це лікарі та вчителі, фермери та керівники великих підприємств, бізнесмени і менеджери - всі вони, насамперед, люди справи.

«Без вождів - непогано, але ж як без лідерів?» - запитаєте ви. Правильно, зовсім без лідерів не можна.

Тому 26 серпня на форум Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження» зібралися понад 500 делегатів з усіх куточків області.

«Наша зустріч - результат внутрішньопартійного праймеріз, який проходив в усіх регіонах Дніпропетровщини, - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін. - Міста і райони висунули лідерів, яких вони вважають гідними представляти інтереси людей. У них усіх є спільна мета. Щоб не тільки наші діти й онуки змогли жити в країні, яка процвітає, але й нинішнє покоління побачило Україну успішною та багатою».

Ось так - усе максимально прозоро, без звичних українському політикуму кулуарних домовленостей. Справжня ініціатива «знизу», про яку вождистські партії вже й думати забули.

Наша зустріч - результат внутрішньопартійного праймеріз, який проходив в усіх регіонах Дніпропетровщини, - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін
Наша зустріч - результат внутрішньопартійного праймеріз, який проходив в усіх регіонах Дніпропетровщини, - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін

Хто відроджуватиме Новомосковськ

Новомосковськ - це справжня самарська перлина, місто винятково прекрасної природи та активних підприємців. Працювати задля відродження міста готова ціла команда. Усіх зразу представити, звісно, не можливо. Беззаперечним лідером є людина, яка вже сьогодні наполегливо працює для розвитку Новомосковська, – це міський голова Сергій Мороз.

За його ініціативи новомосковці отримали чудову набережну, нові будинки та дитячі садочки, ця людина дбає не тільки про теперішнє і майбутнє, він дбає про відродження історичного спадку: завдяки його зусиллям реконструюється і пам’ятка архітектури XVIII століття Свято-Троїцький собор, і Будинок культури ім. Олеся Гончара.

«Я радий вітати вас на новомосковській гостинній землі. Щиро вдячний, що ви довірили мені бути поруч із вами. Новомосковськ відроджуватиметься і розвиватиметься за вашої підтримки та за підтримки нашої територіальної громади. Новомосковськ – це місто козацької слави. Ми готові працювати над відродженням його туристичного потенціалу», - сказав Сергій Анатолійович у вітальній промові для представників форуму.

Йому довіряють і мешканці міста, і колеги по партії. Ось як охарактеризувала Сергія Мороза заслужений лікар України, кандидат медичних наук Світлана Єгорівна Коротич: «Він народився в Новомосковську, і все своє свідоме життя присвятив улюбленому місту і своїм землякам. Тут він став успішним бізнесменом. І відтоді Новомосковськ знає його як великого мецената. Він підтримує спорт, медицину, талановитих дітей. Тривалий час Сергій Анатолійович очолював міську федерацію боксу, багато зробив для міста за свою каденцію депутата міської ради. У 2010 році переміг на виборах, не представляючи партію влади, і став мером нашого міста. Він - людина справи! За короткий період нам вдалося зробити дуже багато, але ще більше роботи у нас попереду. Разом ми сила, і разом ми відродимо козацьку славу міста на Самарі».

«Новомосковськ – це місто козацької слави. Ми готові працювати над відродженням його туристичного потенціалу», - сказав Сергій Анатолійович
«Новомосковськ – це місто козацької слави. Ми готові працювати над відродженням його туристичного потенціалу», - сказав Сергій Анатолійович

Сферу освіти представив директор найбільшої в Новомосковську школи №6, депутат міської ради двох скликань, Олександр Петрович Коба.

Гордий тим, що увійшов до такої команди. Сподіваюсь, що разом наша команда відродить Дніпропетровщину та Україну в цілому! Дозвольте представити  вам чарівну жінку.  Вона  - державний діяч нового формату, економіст за освітою й організатор за покликанням! Це Тетяна Дмитрівна Дакова».

Справді, Тетяні Даковій виборці доручили представляти їхні інтереси вже вдруге.

«Я переконана, що в кожної людини в житті завжди є вибір: залишити все як є або взяти на себе відповідальність і зробити світ навколо себе кращим. З партією «Відродження» кожен із нас свій вибір уже зробив. Разом ми - сила професійних, самодостатніх, відповідальних і здібних людей.

І я вірю в те, що разом із вами ми зможемо правильно розставити пріоритети і впливати на більшість питань розвитку міста. Я докладу всіх зусиль, знань та досвіду для того, щоб відродження торкнулося кожного куточка Новомосковська!» - наголосила Тетяна Дакова.

Це - професіонали, досвід яких свідчить сам про себе. Але особливо хотілося б виділити «Молоде Відродження» - громадську організацію.

«За короткий період нам вдалося зробити дуже багато, але ще більше роботи у нас попереду. Разом ми сила», - сказала Світлана Коротич
«За короткий період нам вдалося зробити дуже багато, але ще більше роботи у нас попереду. Разом ми сила», - сказала Світлана Коротич

Самодостатня молодь

Основна турбота батьків - щастя їхніх дітей.

«Так і в нашої партії, - зазначив лідер обласної організації «Відродження» Володимир Куцін. - Природно, повинна бути перспектива. Це – наша молодь. Без неї - нікуди. У цьому вся перспектива життя - ми повинні передати свій досвід, знання».

Лідером «Молодого Відродження» став Кирило Захаров - людина з двома вищими освітами та досвідом дослідницької роботи. Кирило має активну громадянську позицію - так само, як і кожен член «молодіжного крила». У хлопців та дівчат є своя програма та бачення вирішення проблем у державі. Особливої уваги заслуговує теза про те, що молодь нині не має права просити у держави пільги.

Лідером «Молодого Відродження» став Кирило Захаров - людина з двома вищими освітами та досвідом дослідницької роботи
Лідером «Молодого Відродження» став Кирило Захаров - людина з двома вищими освітами та досвідом дослідницької роботи

«Сьогодні молодь не може залишатися пасивним споживачем соціальних пільг та державних послуг, - зазначив лідер «Молодого Відродження» Кирило Захаров, - «Ми - та опора, яка повинна взяти на себе відповідальність і за вирішення власних проблем, і за допомогу тим, хто сам про себе подбати не може. Хто, якщо не ми, допоможе багатодітним сім’ям і літнім людям?»

Погодьтеся, з такими лідерами, з такою самодостатньою молоддю ідея відродження області та країни повинна спрацювати. Діло - за виборцем.