«Відродження» на Дніпропетровщині представлять більше 200 депутатів

Партія «Відродження» провела 10 депутатів до Дніпропетровської обласної ради. Більше 200 кандидатів стали депутатами місцевих рад усіх рівнів.

«Відродження» на Дніпропетровщині представлять більше 200 депутатів

За підсумками місцевих виборів на Дніпропетровщині партія «Відродження» представлена більше ніж 200 депутатами різних рівнів і тепер має сформовану владну вертикаль від Верховної Ради до сільських і селищних рад.

Про це на форумі депутатів усіх рівнів від політсили заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження», депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Куцін.

«Партія «Відродження» провела 10 депутатів до Дніпропетровської обласної ради. Більше 200 кандидатів стали депутатами місцевих рад усіх рівнів», - повідомив Куцін.

«Незважаючи на те, що ми втратили близько 10 тисяч голосів виборців через реєстрацію партії-клона, ми знаходимось на початку великого шляху. Ми будемо виконувати свої обіцянки. Наші слова не були і не будуть порожніми фразами. «Відродження» відбулось, «Відродженню» - бути!», - додав він.

Голова партії «Відродження» Віктор Бондар переконаний, що партія на місцевих виборах отримала феноменальний результат.

«Я пишаюсь командою Дніпропетровщини. Ви зробили феноменальний результат у великій області наперекір всьому: клонам, відмовам у реєстрації. Менше ніж за півроку партія «Відродження» увійшла до вищої політичної ліги. Мало хто вірив, що це можливо, але ми змогли це зробити», - заявив Бондар.

Як відомо, за партію «Відродження» на виборах до місцевих рад 2015 року по всій Україні віддали свої голоси близько 1 мільйона виборців.

Відродженню Новомосковська – бути!

Новомосковська міська організація політичної партії «Відродження» дякує усім, хто підтримав кандидатів у депутати від політсили та на посаду міського голови.

Ми чесно проводили нашу виборчу кампанію, доводячи професійність справами.

Ми, депутати Новомосковської міської ради від партії «Відродження», вдячні за вашу високу довіру!

Враховуючи усі перепони, які стояли на нашому шляху, можемо сказати, що завдяки вашій підтримці, підтримці наших виборців, ми разом перемогли!

Для нас велика відповідальність та честь продовжити працювати для рідного міста.

Впевнені, що зробимо все від нас залежне, щоб Новомосковськ відроджувався і процвітав!

Тетяна Дакова,
Світлана Коротич,
Володимир Кузнецов, 
Віктор Заблуда