Вікторія Шилова планує дестабілізувати ситуацію в Одесі?

У ЗМІ з’явилася інформація про скандал, який стався в Одесі, повідомляє сайт pl.com.ua. Місцеві журналісти зазначили, що низка патріотичних організацій завадила руху «Антивійна» провести так звану «Конференцію щодо Мінських домовленостей».

Лідером цього руху є скандальна та одіозна діячка Вікторія Шилова з Новомосковська. Прокоментувати цю подію та діяльність пані Шилової журналісти pl.com.ua попросили громадського активіста та журналіста Олександра Рудоманова.

Вікторія Шилова планує дестабілізувати ситуацію в Одесі?

Олександре, що тобі відомо про пані Шилову та її політичну діяльність?

У 2010 році пані Шилова стала депутатом Дніпропетровської обласної ради і того ж року увійшла до Партії Регіонів. Звідти її з скандалом виключили за використання надмірного адмінресурсу, зокрема вона вимагала від керівників Новомосковська та Новомосковського району збирати на зустрічі з нею, в тому числі і у робочий час, лікарів, педагогів, які змушені були годинами слухати її виступи.

Після цього вона перебралася до Києва та вступила до «Радикальної партії» Олега Ляшка. Зокрема, від РПЛ в 2013 році вона була кандидатом до Верховної Ради по 223 округу міста Києва. Там вона запам’яталася використанням образу Юлії Тимошенко з косою, та займалася тим, що «відтягувала» голоси в єдиного кандидата від демократичних сил Юрія Левченка. В підсумку, з «Радикальної партії» її також зі скандалом вигнали.

А чим Шилова займалася під час подій Євромайдану?

Під час Євромайдану вона з «тітушками» декілька разів приходила розбирати майданівські барикади. Вона розповідала, що вона киянка, якій «майдануті» заважають спокійно жити і тому подібні речі. Але тоді її дії жодних успіхів не мали.

А вже після Майдану вона створила рух «Антивійна»?

Так. Вона створила цю дуже сумнівну організацію. На їхніх ресурсах в інтернеті весь час з’являються меседжі на кшталт «Влада організовує геноцид Донбасу». Вони організовували акції проти мобілізації, і ці акції потім активно висвітлювали російські пропагандистські ЗМІ. Також Шилова і сама з’являлася на російському телебаченні в пропагандистських ефірах і там розповідала про «геноцид жителів Донбасу, «хунту», яка захопила владу… Окремо зазначу, що Шилова і в Донецьк їздила, зустрічалася там з лідером місцевих бойовиків Захарченком, про це все є матеріали в мережі. Чому нею не займається СБУ — для мене це велика загадка.

Взагалі, цей рух «Антивійна» начебто займається тим, що збирає гуманітарну допомогу для постраждалих мешканців Донбасу, але насправді він веде відкриту антидержавну діяльність.

Як ти вважаєш, чому вона зараз активізувала свою діяльність в Одесі?

Я думаю, вона просто отримала черговий грошовий транш з Росії на свою діяльність і вирішила «розкачати» ситуацію в Одесі.

За матеріалами сайту «Публічні люди»