Вулицю Плеханова відремонтують до кінця року

28 липня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза, виконуючого обов’язки першого заступника Олександра Воскобойника та керівників комунальних підприємств з мешканцями мікрорайону Животилівка. 

Вулицю Плеханова відремонтують до кінця року

Головне питання, яке необхідно було узгодити з мешканцями мікрорайону, стосувалося проведення капітального ремонту по вулиці Плеханова. Ширина проїжджої частини, відповідно до Державних будівельних норм, повинна складати 6 м 15 см. Проблема полягає у тому, що місцями вулиця вузька і забезпечити дотримання усіх вимог дуже складно.

З метою вирішення даного питання у міськвиконкомі було проведено ряд нарад, під час яких було запропоновано перенести електричні опори. За висновками спеціалістів дана пропозиція є затратною та не дасть бажаного результату.

Під час зустрічі з мешканцями було обговорено варіант зміцнення каналізаційних колодязів та прокладання по ним дорожнього покриття. Жителі мікрорайону підтримали дану пропозицію та погодились на тимчасові незручності.

«Розширення дороги по вулиці Плеханова приведе її у відповідність до Державних будівельних норм. На деяких ділянках вулиця дуже вузька і окремі мешканці можуть зазнати незручностей під час проведення ремонтних робіт. Для розширення дорожнього полотна будуть зрізані дерева та кущі. Я звертаюсь до жителів з проханням толерантно поставитись до цього. У іншому випадку ми залишимось без нової дороги», - пояснив міський голова.

За підсумками наради, Сергій Мороз надав доручення відкоригувати проектну документацію капітального ремонту дорожнього покриття та звернувся до голів квартальних комітетів з проханням провести роз’яснювальну роботу та підготувати жителів вулиць до можливих незручностей.