Вибори-2014 у Новомосковську

Цього року, 26 жовтня,  у країні відбуваються позачергові вибори народних депутатів. Склад Верховної Ради буде наполовину сформований з депутатів, обраних за партійними списками, іншу половину складатимуть мажоритарні кандидати, які представлятимуть конкретні округи.

Новомосковськ разом з Новомосковським, Магдалинівським та Юріївським районами входить до одномандатного виборчого округу № 38.

У цьому номері ми представимо вам інформацію про всіх кандидатів згідно з даними, які вони надали до Центральної виборчої комісії.

Саме та людина, яку ви оберете до парламенту, буде представляти ваші інтереси, саме до неї ви будете звертатись зі своїми проблемами та розраховувати на їх вирішення. Чим більше, ви знатимете про кандидатів, тим більш усвідомлений вибір робитимете.

Сподіваємось і розраховуємо, що новомосковці обиратимуть того, хто гідно представлятиме голоси мешканців міста.

Вибори-2014 у Новомосковську

Мажоритарні кандидати

Всього за округом № 38 зареєстровано 12 кандидатів, з яких 7 висунули партії, а 5 йдуть на вибори шляхом самовисування.

Кандидати за партійними списками

Якщо у бюлетенях з мажоритарними кандидатами прізвища тих, хто балотується, розташовані за алфавітом, то серед партій проводять жеребкування щодо місця у виборчому бюлетені. На даний момент уже відомо, у якому порядку ми побачимо партії  на виборчий дільниці.

Кандидат-сюрприз

На момент підготовки нашого номеру на сайті Центральної виборчої комісії серед кандидатів-мажоритарників не було одного прізвища.

Руслану Калюжному, неодноразовому герою наших публікацій, пораненому десантнику з 25-ї бригади, відмовили у реєстрації. Але він не зупинився і постанову про відмову в реєстрації кандидатом у депутати оскаржив у судах всіх рівнів, включаючи Вищий адміністративний суд України.

Руслан Калюжний свої позов-ні вимоги обґрунтував тим, що Центральна виборча комісія безпідставно відмовила в реєстрації його кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року.

У поданій ним заяві була одна неточність, яку ЦВК зобов’язана була попросити виправити, а не відмовляти у реєстрації.

Заслухавши учасників судового розгляду та перевіривши всі подані матеріали справи, 4 жовтня колегія суддів Вищого адміністративного суду України дійшла висновку, що відмова у реєстрації була незаконною.

Отже, цілком можливо, що у списку кандидатів буде не 12, а 13 кандидатів.