Як голосував Новомосковськ? - Результати виборів

28 жовтня 2012 двадцять сім тисяч жителів Новомосковська прийшли на виборчі дільниці і віддали свій голос за кандидата, який буде відстоювати їхні інтереси у Верховній Раді, а також за політичні партії, програми яких були найбільш переконливими. У нашому матеріалі ви довідаєтеся, як проголосував Новомосковськ.

Як голосував Новомосковськ? - Результати виборів

Голосування в Новомосковську було нечисленним і ледь досягло 49% виборців. Слід зазначити, що незважаючи на це, голосування в місті різко відрізняється від того, як голосували виборці всього округу. Так, жителі Новомосковська віддали меншу перевагу Партії регіонів, незважаючи на те, що не так давно ряди даної політичної організації поповнив популярний у місті міський голова Сергій Мороз.

Прогнозовано високо підтримали городяни Комуністичну партію України. Раніше в нашій газеті ми відзначали, що дана партія вела досить продуману кампанію і її діяльність завжди була яскраво представлена в Новомосковську. Відповідно їх можна тільки привітати з заслуженим результатом і будемо сподіватися на те, що хоча б десята частина їх програми буде виконана на благо народу.

Несподівано непоганий результат отримала Об'єднана опозиція. Характерно для центральних регіонів ВО «Батьківщина» отримала менший відсоток, ніж по Україні, але жителі Новомосковська надали більш серйозну підтримку, ніж виборці Новомосковського та Магдалніовского районів. Високим результатам новомосковцам повинна бути зобов'язана і «Свобода», яка набрала голоси на ноті протесту.

Також в Новомосковську потужний ривок зробила партія «УДАР» - на перших же виборах вона отримала більше голосів, ніж Об'єднана опозиція. На наш погляд, це можна пояснити лише великою любов'ю городян до спорту і повагу до лідера партії - Віталію Кличку.

Слід зазначити, що городяни не забули і про «Громаду». Звичайно, партії не вдалося повторити результати попередніх виборів, але навіть при цьому відсоток голосів у Новомосковську перевищує загальний відсоток партії по Україні в шість разів.

Голосування за мажоритарних кандидатів фактично повторює голосування за політичні партії. Що свідчить про те, що підтримували городяни не стільки кандидатів, скільки політичні сили, яких представляли останні. Єдине виключення, мабуть, становить самовисуванець Вікторія Шилова. Їй вдалося отримати досить серйозний результат на окрузі і в той же час упустити свою вотчину - Новомосковськ. Можливо, якби їй вдалося у свій час домовитися і вистпупити кандидатом від ВО «Свобода», а також вести серйозну роботу в місті, то вона могла б серйозно порушити плани Партії регіонів.

В цілому слід сказати, що новомосковцы сказали своє вагоме слово на цих виборах і показали серйозний підхід до справи і наявність власної думки. Будемо сподіватися, що все було не даремно і новий склад Верховної Ради принесе благополуччя Україні.