Як Новомосковськ День фізкультури і спорту святкував

У другу суботу вересня Україна відзначає Дня фізичної культури і спорту, і наше місто не стало винятком. З нагоди свята у Новомосковську відбулася низка заходів.

Як Новомосковськ  День фізкультури і спорту святкував

Святкові заходи розпочалися з велопробігу на підтримку єдності України. Колону велосипедистів очолив міський голова Сергій Мороз, який є великим шанувальником даного виду спорту.

У супроводі ДАІ колона стартувала від пл. Леніна та проїхала понад 40 км селищем Вільним - смт. Черкаським - смт. Гвардійським - селом Орлівщина. Завершився заїзд відкриттям параду спортсменів на міському стадіоні.

У супроводі ДАІ колона стартувала від пл. Леніна та проїхала понад 40 км
У супроводі ДАІ колона стартувала від пл. Леніна та проїхала понад 40 км

Там відбулося спортивне свято, яке зібрало численну армію спортсменів, тренерів, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту, ветеранів і просто шанувальників спорту.

Урочистим маршем по доріжках стадіону пройшли найкращі спортсмени на чолі з їх тренерами. Цього року до святкування приєдналися і студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В. Литвиненка. Після тріумфального відкриття спортсмени показали свої вміння глядачам.

Урочистим маршем по доріжках стадіону пройшли найкращі спортсмени на чолі з їх тренерами
Урочистим маршем по доріжках стадіону пройшли найкращі спортсмени на чолі з їх тренерами

Усіх присутніх на святі привітав міський голова Сергій Мороз.

«Шановні спортсмени, тренери, фахівців галузі фізичної культури і спорту, ветерани та усі прихильники фізкультурно-спортивного руху Новомосковська! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні. Це свято уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій. Новомосковські спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах та славлять наше місто всьому у світі», - зазначив Сергій Мороз.

Новомосковські спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах
Новомосковські спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах

«Дорогі новомосковці, у цей святковий день щиро бажаю всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього. Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Новомосковська», - наголосив очільник міста.

Спортивне свято, яке зібрало численну армію спортсменів
Спортивне свято, яке зібрало численну армію спортсменів

За доброю традицією, свято було організоване за підтримки міського голови Сергія Мороза. Виконуючи приємну місію, він та спонсор заходу Олександр Мірошник вручили грамоти та пам’ятні кубки спортсменам та їх тренерам, які протягом року показали найкращі досягнення.

Приємним подарунком для усіх новомосковців стало проведення відкритого чемпіонату міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2015».

З величезним задоволенням присутні на міські набережній споглядали за спортивним дійством.