Загоряння на полігоні твердих побутових відходів на Кулебівці ліквідовано

3 вересня 2015 року о 16:40 на телефон пожежної частини № 31 надійшло повідомлення про загоряння на кулебівському сміттєзвалищі. Терміново туди було спрямовано техніку, необхідну для ліквідації пожежі. Невідкладно на місце виїхали міський голова Сергій Мороз та представника правоохоронних органів. 

Загоряння на полігоні твердих побутових відходів на Кулебівці ліквідовано

Завдяки злагодженій роботі особового складу пожежної частини № 31 станом на 19:20 пожежу було локалізовано.

На місці загоряння було встановлено, що на сміттєзвалищі знову незаконно здійснюється сортування сміття та знаходиться необхідна для цього техніка.

Зараз ведуться слідчі дії, причини виникнення пожежі встановлюються, техніку передано на відповідальне зберігання у комунальне підприємство.

Раніше, у червні уже був встановлений факт незаконних робіт на сміттєзвалищі. Тоді міський голова Сергій Мороз разом з правоохоронними органами зафіксував його.

Мер вимагав негайного розслідування даної справи та притягнення винних до відповідальності.

Оскільки тоді дієвих заходів правоохоронним органами вжито не було, техніка продовжила працювати. Внаслідок чого був зруйнований шар ґрунту, яким було засипано сміттєзвалище, що й призвело до загоряння.

Нагадаємо, відповідно до рішення Новомосковської міської ради від 25.03.2014 р. №1062 «Про затвердження доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015рр» з 1 травня 2014 року припинено прийом твердих побутових відходів на міське сміттєзвалище.