Жінки Новомосковська приймали вітання

До Міжнародного жіночого дня у Новомосковську відбулись урочистості. Міський голова Сергій Мороз привітав жінок щиро та з особливим теплом.

Жінки Новомосковська приймали вітання

«Милі, чарівні, найкращі наші жінки! Щиро вітаю вас з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Це свято не випадково випадає на початок весни, коли пробуджуються життєдайні сили природи, адже саме жіночим покликанням є дарувати нове життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса врятує світ, то це буде ваша краса. Дякую вам, дорогі жінки, за вашу самовіддану працю, безкорисливу турботу, підтримку і терпіння в ці нелегкі часи. Ви виявляєте велику стійкість і витримку, забезпечуючи нам, чоловікам, міцний тил. Ми у неоплатному боргу перед вами. Впевнений, що труднощі минуть і ніщо не буде затьмарювати вашої доброї посмішки. У цей чудовий день щиро бажаю вам миру, здоров’я, молодості і краси, материнського щастя і сімейного затишку! Кохайте і будьте коханими, а ми, чоловіки, робитимемо все можливе, щоб ви почувалися щасливими!», - зазначив міський голова.

«Жіночим покликанням є дарувати нове життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси», - зазначив міський голова

Міський голова Сергій Мороз вручив знак Дніпропетровської обласної ради «За розвиток місцевого самоврядування» своєму заступнику з питань соціального захисту населення та розвитку соціально - культурної сфери Ірині Калюжній.

Сьогодні жінки вдало виконують безліч професійних обов’язків, долають кар’єрні сходинки, встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, берегинями домашнього вогнища. За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток рідного краю грамотами і подарунками було нагороджено жінок-керівників підприємств та організацій, вчителів, лікарів та громадських діячів нашого міста.

Художні колективи міста подарували всім присутнім яскраву концертну програму.