Жодного дня без книг!

Нова, цікава, різножанрова,  яскрава  література надійшла  на абонемент центральної міської бібліотеки. То ж запрошуємо до знайомства.

Жодного дня без книг!

Нова, цікава, різножанрова, яскрава література надійшла на абонемент центральної міської бібліотеки. То ж запрошуємо до знайомства.

Мураками, Харуки. К югу от границы, на запад от солнца : роман / Харуки Мураками : [пер. с яп. И. Логачева, С. Логачева]. – М. : ЭКСМО, 2011. – 256 с.

Твори Харуки Муракамі відзначені літературними преміями в усьому світі, бо він абсолютний майстер слова і легенда сучасної літератури.

Новий роман автора – сумна, містична історія кохання, якому не судилося збутися. Книга – печальна, часом енергійна і динамічна, доросла і справжня.

Прочитайте! Не пошкодуєте.

Вербер, Бернар. Революция муравьев / Б. Вербер : [пер. с фр. К.В. Левиной]. – М. : GELEOS Publishinq Hause (Кэпител трейд Компании) : РИПОЛ классик, 2011. – 544 с.

Секрет популярності творів Бернара Вербера в справжньому відкритті тайн - смерті, загробного життя, іншого розуму, який існує на землі, паралельно з нами. Читання цієї книги захоплює, вражає, бо в ній є пригоди, детектив, історія, любов – все в стилі автора.

За його словами, це ми живемо серед мурашок, а не вони серед нас. Звичайно, мурахи чимось схожі на нас, а чимось ні. Вербер нагадує нам, що ми частина природи, а не її царі.

Мазин, А.  Викинг / А. Мазин. – М. : АСТ, 2014. – 314 с.

Цікава фантастична історія про те, як головний герой книги, наш сучасник, Микола Переляк, потрапив у 9 століття нашої ери, в суворі часи грабіжницьких походів зовсім не добродушних жителів Скандинавії. Лише те, що в своєму сучасному житті він був майстром історичного фехтування, допомогло йому вижити і більше того, піднятись серед суворих воїнів півночі.

Книга цікава, написана простою мовою, легкою для читання, та з долею гумору.

Мазин, А.  Волки Одина / А. Мазин. – Москва : АСТ, 2015. – 375с. – (Стратегия).

Нова книга захоплює і переносить у світ фентезі. У грі новачків не вбивають, а тут - убили…Розібратись неможливо – все замовчується. А гра продовжується: ігрова зона із зомбі, війна з чорновухими, бої з страшилами…

Тэмлейн, Саша. Конкурс «Мисс Галактика» : [фантастический роман] / С. Тэмлейн. – Москва : АСТ, 2014. – 350 с.

Головний герой книги вранці дізнається про те, що його дружина відправилась на чужу планету «Шапіто», взяти участь у галактичному конкурсі краси. У випадку її перемоги - він її більше не побачить. Щоб повернути дружину в сім’ю, чоловік потрапляє на ту планету, щоб не дати перемогти коханій у конкурсі і відновити в сім’ю мир і спокій.

Дві книги Галини Романової «Не доставайся никому» и «Последнее прибежище негодяя» – детективні мелодрами.

В творчості Галини Романової є все: любов і зрада, сильні емоції і легковажність. А яскраві образи героїв з сильним характером дозволяють поринути в читання книг з головою, бо в цих творах переплітається палке кохання і жорстокий злочин та закручений кримінальний сюжет.

Полякова, Т. Небеса рассудили иначе : [роман] / Т. Полякова. – Москва : ЭКСМО, 2015. – 320 с.

Роман цікавий і захоплюючий, як і всі попередні книги автора.

Адвокат Агата отримує справу про захист хлопця, який підозрюється у вбивстві своєї дівчини. Справа заплутана. Ведеться розлідування…

Гармаш – Роффе, Т. Расколотый мир : роман / Т. Гармаш – Роффе. – М. : ЭКСМО, 2011. – 320 с.

Раніше романи Тетяни Гармаш – Роффе виходили під псевдонімом Тетяна Светлова. Оригінальність творів автора в театральному світосприйнятті. Її герої змінюють костюми, імідж, ролі. А читач розкручуючи їх, наближається до розгадування тайн.

Бронте, Э. Скромность и тщеславие : роман / Э. Бронте. – М. : ЭКСМО, 2013. – 320 с.

Книга для любителів любовних романів. Легке і приємне читання для душі.

Лорен Аванс, головна героїня роману, вже мала невдачі у коханні, коли її суперницею була її ж рідна сестра. Тепер вона буде обачливішою і зустріне багатого і знатного нареченого. Бо у красивої, але бідної леді вибір невеликий…

Корсакова, Т.  Не буди відьму : роман / Т. Корсакова. – Москва : ЄКСМО, 2014. – 352 с.

Дуже захоплююча історія із серії любовно – фантастичний роман.

За нею полювали, заганяли в глухий кут. Вбивця дихав у спину, а від смерті відділяла тонка грань. І тоді Арина стала відьмою, щоб вижити. Тільки вона не підозрювала, як їй буде важко. Але перегравати вже пізно – магічні сили прокинулись…

Читайте. Знайомтесь. Пізнавайте.Нехай людей, які читають стає більше.

Н. Недзієльська, провідний бібліограф Новомосковської міської бібліотечної системи