Зустріч з новою книгою

Абонемент центральної міської бібліотеки запрошує на «дегустацію» новинок української літератури.

Читати – це модно. Читати – це престижно. В бібліотеці - це доступно. Не пропустіть новинку!

Зустріч з новою книгою

Іваничук, Р.І. Вогненні стовпи: трилогія / Р.І. Іваничук. – Харків : Фоліо, 2015. – 507 с.

Це перший в Україні художній твір автора про історію Української Повстанської армії. В ній розкривається історія боротьби і трагедії народу, відданість рідній землі і зради, честь і безчестя, історія, яка є такою, якою вона є…

Палинський, В. Бібліотекар : новели й оповідання. – Львів : Апріорі, 2013. – 244 с.

Шанувальники вишуканої літератури отримають справжню насолоду від читання, поринувши у світ невичерпної уваги та даровитого хисту. Разом з героями творів потраплять у світ магічних перевтілень та пошуків.

Волков, Олексій. Мертві квіти : роман. – К. : Нора – Друк, 2013. – 320 с.

Гострий сюжет і непередбаченість розв’язки – особливість усіх книжок визнаного автора детективного жанру. А звичка його героїв потрапляти до безвихідних ситуацій, як і вміння виплутуватись з них, наче магнітом притягують читачів.

Чигиринская, О.А. Операція «Остов Крим» / О.А. Чигиринская. – Харьков : Фолио, 2015. – 412 с.

В 20-х роках завдяки географічному розташуванню і за примхою історії, Крим залишився вільним від влади більшовиків. А минуло 60 років і в 1980 році він захотів приєднатися до Радянського Союзу.

Крим бажав воз’єднання, а отримав окупацію. Простягнув руку дружби, а на ній закрилися кайданки. І тоді кримці вирішили, що з них досить…

Вільчинський,О. Льодовик: антиутопія / О. Вільчинський. – К.: ДАК «Укрвидавполіграфія», 2015. – 288 с.

Це роман про те, що було б, якби раптом підтвердилася одна з наукових гіпотез про початок нового льодяникового періоду. І про те, як герої боролися за виживання, переживають, мріють і радіють життю.

Тисовська, Н. Двокнижжя : роман / Тисовська. – К.: Наш час, 2015. – 512 с.

До видання увійшли найцікавіші детективно – пригодницькі романи автора – лауреата літературного конкурсу «Коронація слова 2011». Читаючи їх ви разом з героями розплутуватимете загадки не тільки в Україні, а й у заокеанській Буремній затоці.

Сергацкова, Е. Война на три буквы. Хроника противостояния в репортажах и свидетельствах. – Харьков : Фолио, 2015. – 381с.

У книзі представлені репортажі та свідчення очевидців про те, що ж відбулося в Україні в період з 22 лютого 2014 до початку 2015 року: про анексію Криму, про антитерористичну операцію на Донбасі, про трагедію в Одесі.

Шевчук, В.О. На березі часу. Ті, котрі поруч. – К. : Либідь, 2015. – 576 с.

До книги увійшли життєві історії людей, які впливали на події в Україні, її долю та історію: Павла Тичини, М. Лукаша, Б. Антонечко-Давидовича, П. Загребельного. А також про літераторів шістдесятників Є. Гуцала, В.Дрозда, Г. Тютюнника, І. Дзюбу.

Дзюба, Іван. У літературі й навколо. З боргів давніх і новонабувших / І. Дзюба. – К. : Либідь, 2015. – 424 с.

Колишніх шістдесятників не буває. То ж автор книги чимало років поспіль щиро переймається проблемами, котрі часто – густо виходять за межі літературні, наближаючись до масштабних буттєвих узагальнень.

Уроки Дмитра Прилюка. Спогади, літературні твори. – К.: ДП «Експрес-об’ява», 2015. – 393 с.

Цікава розповідь про відомого українського письменника, журналіста, вченого і наставника великої когорти творчих українських ЗМІ – Дмитра Прилюка. У його біографії – фронтові дороги, керівництво багатьма виданнями, викладацька робота та інше.

Дереш, Любко. Остання любов Асури Махараджа : роман.– К.: Нора – Друк, 2013. – 226 с. 

Це алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в центрі Нью-Йорка.

То ж читайте і пізнавайте світ книг.

Провідний бібліограф НМЦБС Недзієльська Н.І.