Бізнес

У передноворічному Новомосковську розгорається скандал. Компанія, яка надає послуги їдалень у загальноосвітніх школах міста, звинувачує начальника управління освіти у корупції.

Шкільні їдальні: блиск і злидні шахраїв

Останні матеріали

Фанатка Путіна з Новомосковська постачатиме запчастини до Запорізької ТЕС

10 листопада ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» підписало договір з ТОВ «Торгова Промислово-інвестиційна компанія». У договорі йдеться, що останні поставлять 157 роликів ТТЦ-235 і 30 роликів конвеєра ТТЦ -353 для Запорізької ТЕС на суму 137 тис. грн. 

«Комэнерго» отвечает на все вопросы

В редакцию нашей газеты обратилась директор материнской компании «Комэнерго-Новомосковск» «Украинский жилищно-коммунальный союз» (г. Киев) Железнякова Я.А. с просьбой предоставить свое видение ситуации, которая сложилась в городе вокруг предприятия. 

У Новомосковську відкрито установу Ощадбанку нового формату

9 січня 2015 року у Новомосковську відбулося відкриття установи Ощадбанку нового формату,  яка відповідає сучасним стандартам банківського обслуговування.

Підприємство, яке забезпечує годування школярів, пропонує підняти ціни

ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке виграло тендер на приготування харчування для школярів Новомосковська, пропонує підвищити його вартість.

Новомосковський бізнесмен допоміг Військовому шпиталю Дніпропетровська

Волонтери, які допомагають армії та пораненим, стали героями нового часу на рівні з бійцями. Ті функції, які мала б виконувати держава, частково або повністю, виконуються простими людьми.

Новомосковська компанія встановить вікна у військовому шпиталі Дніпропетровська

Директор новомосковської компанії «Світеп» Андрій Перепечкін погодився надати та встановити 2 вікна у військовому шпиталі Дніпропетровська, де проходять лікування постраждалі в ході АТО бійці з усієї України.

Добро повернеться добром

Діти завжди залишаються дітьми, у гарні часи і не дуже. Вони постійно потребують уваги дорослих, їхньої  любові  та ласки. Діти всякчас радіють святам і подарункам, особливо тоді, коли вони  зроблені від щирого  серця.