Освіта

Рік, що минає, був щедрим на інтелектуальні здобутки учнів міста.

Традиційну першість за результатами ЗНО та переможцями в олімпіадах та конкурсах тримає Новомосковський міський ліцей «Самара».

Навчальні підсумки року – ліцей «Самара»

Останні матеріали

Рідний край вивчаю я, це історія моя

Краєзнавчу мандрівку «Рідний край вивчаю я, це історія моя»  провели працівники бібліотек-філій № 1 і № 4 17 червня  з учнями СЗШ №12, що відпочивають на літньому майданчику школи. З великим захопленням учні здійснили віртуальну екскурсію в таємничій світ історії рідного краю.

У міськвиконкомі відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями

29 травня 2015 року за доброю традицією у міськвиконкомі відбулося нагородження випускників загальноосвітніх середніх шкіл Новомосковська золотими та срібними медалями.

У школах Новомосковська пройшли випускні вечори

Ввечері 30 травня 2015 року випускники Новомосковська востаннє прийшли до школи на свій перший в житті бал – випускний. Дівчата у гарних бальних сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз.

Гімназія здала іспит перед громадою міста

Травень – завжди хвилююча пора напередодні відповідальних іспитів для школярів, а особливо для випускників та їх батьків.

Проте екзамен більш високого рівня відповідальності складали у цьому році самі вчителі.

У Новомосковську – 17 медалістів

За підсумками навчального року 2014-2015 планується  нагородження золотими медалями 12 випускників, срібними медалями - 5 випускників.

Про це повідомляє начальник управління освіти Новомосковської міської ради Наталя Падашуля.

День молодіжного самоврядування - 2015

7 травня для учнів розпочалося не зі шкільних парт, як зазвичай, а з ознайомлення з планом роботи. У міськвиконкомі пройшов традиційний День учнівського самоврядування, на якому вихованці міської школи «Лідер» мали змогу спробувати себе у ролі начальників різних відділів та управлінь. 

Всеукраїнська акція  «Бібліотека українського воїна»

З метою сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у Збройних Силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека у

Останні свідки, або Діти війни…

Вчитель української мови та літератури Поліна Степанівна Седченко, вчитель історії Альона Петрівна Покуса підготували проект, у якому зібрали свідчення тих, хто пережив Другу світову війни.

Найкращого читача 2015 року м. Новомосковська визначили в Центральній дитячій бібліотеці

Після весняних канікул 25 березня в центральній дитячій бібліотеці відбувся 2-й (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2015 року» для учнів 6-7 класів.

Дошкільний навчальний заклад «Ластівка»  відзначив День народження

20 лютого 2015 року дошкільний навчальний заклад №7 «Ластівка» відзначив 40-у річницю з Дня заснування.

Дорослий вік дитячого закладу – «Черемушкам» 50!

Для дитини перебування в дитсадку – це лише епізод життя. Хоча дуже важливий епізод. Це саме той час, коли формується базове уявлення про світ, коли в житті з’являються нерідні люди, але їм чомусь довіряєш. Власне, це і є велике завдання педагога – стати для дитини тим, кому можна довіряти.

У Новомосковську відзначили День працівників освіти

Триста шістдесят п’ять днів у році і лише один з них присвячений людям, які сіють у маленькі світлі душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів країни. Це День працівників освіти.

Вона народилась, щоб бути вчителем: Інні Афанасіївні Дударевій виповнюється 80 років

Володимира Борисовича Дударева знають усі, хто мав хоч якийсь стосунок до культури у Новомосковську. Саме він був першим директором Палацу культури «Металург» і пропрацював на цій посаді 10 років, саме він організовував і проводив міжнародні фестивалі у нашому місті.

Новомосковські школярі можуть перейти на 6-денну форму навчання

У новому 2014-2015 навчальному році школярі 2-11 класів Дніпропетровській області можуть перейти на 6-денну систему навчання.

Як новомосковські абітурієнти іспити складали

Напередодні свята першого дзвоника “Новомосковськ сьогодні” вирішив дослідити, як навчаються діти у різних школах міста. Для цього ми побудували інфографіку із відображенням успішності складання учнями ЗНО з кожного предмета.