Інфографіка

У четвер, 9 квітня, Верховна Рада проголосувала за прийняття закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».

Нові імена Новомосковська. Що буде перейменовуватись?

Останні матеріали

Де у Новомосковську є бомбосховища

На території міста розташовано 18 захисних споруд. Через відсутність доступу або підтоплення ґрунтовими водами 3 приміщення не придатні для використання.

Результати виборів у Новомосковську

На офіційному сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК) вказано, що в округах Дніпропетровської області оброблено 100% протоколів і визначені переможці виборів.

Як новомосковські абітурієнти іспити складали

Напередодні свята першого дзвоника “Новомосковськ сьогодні” вирішив дослідити, як навчаються діти у різних школах міста. Для цього ми побудували інфографіку із відображенням успішності складання учнями ЗНО з кожного предмета.

Як Новомосковськ обирав Президента
25 травня вся країна вирішила, що президента треба обрати в один тур та без жартів і масово пішла на дільниці.
Як закінчується 2013 рік у Новомосковську (попередні підсумки у цифрах, фактах та з перших вуст)

У кінці року прийнято підводити підсумки. Щоб з’ясувати, як жив Новомосковськ у 2013 році і що вдалось зробити за цей час, ми спілкувались із заступниками міського голови Сергія Мороза та керівниками управлінь.

Про що пишуть ЗМІ в Новомосковську? Наше дослідження!

Неодноразово одне з новомосковських видань звинувачувало «Новомосковськ сьогодні» у надмірній кількості матеріалів, де фігурує міський голова Сергій Мороз. Спростовувати ідею про те, що в багатьох наших випусках є матеріали за участю мера - безглуздо. Це дійсно так.

Як голосував Новомосковськ? - Результати виборів

28 жовтня 2012 двадцять сім тисяч жителів Новомосковська прийшли на виборчі дільниці і віддали свій голос за кандидата, який буде відстоювати їхні інтереси у Верховній Раді, а також за політичні партії, програми яких були найбільш переконливими.