Інтерв'ю

Наш час народжує нових героїв. Вони не відрізняються від нашого сусіда, колеги, друга або просто попутника у маршрутці. На фотографіях над ними не світиться німб. У них немає суперздібностей, вони не ходять крізь стіни і не говорять афоризмами.

Нові герої нової війни. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Останні матеріали

Сергій Мороз: «Позитивні зміни можливі лише за умов повного дотримання закону»

В складній соціально-економічній ситуації, яка склалася зараз у державі, в ситуації невизначенності і нестабільності, у кожного громадянина виникає цілком обгрунтоване запитання: “Як жити далі? На що розраховувати і на що очікувати?”.

Перший в історії українського війська військовий капелан жінка -  у Черкаському шпиталі

Військовий шпиталь у Черкаському давно став точкою уваги волонтерів та звичайних людей, які допомагають у міру своїх можливостей. Як і в інших лікувальних закладах, куди потрапляють поранені українські бійці, там є безліч історій героїзму, які часто є дивовижними й неймовірними.

Новомосковські десантники повернулись додому, але готові до бою

25-та окрема аеромобільна бригада нарешті, після 5 місяців боїв, повернулась у повному складі до постійного місця дислокації – частини в Гвардійському.

«Ми, українці, не здамося». Новомосковський герой Руслан Калюжний про війну, мир, поранення і мрію

Руслан Калюжний – герой однієї з наших попередніх публікацій про новомосковських бійців. Коли ми спілкувались минулого разу, він ще був у своїй 25-й бригаді, але готовий до виїзду в зону АТО.

Борис Скляр: Я воюю за те, щоб до мого дому не прийшла війна

Розвідники вважаються елітою військових сил, і складають цю еліту звичайні хлопці, у яких є сила духа, гідність й навіть харизма. Борис Скляр – розвідник, новомосковець та майже батько. Приблизно за місяць його дружина має народити доньку – Алісу.

«У нас у Криму сьогодні 37-й рік ...»

За індексом цитованості в ЗМІ Крим сьогодні займає, напевно, друге місце після повыдомлень з місць бойових дій на сході України. Телевізійні картинки російських та українських каналів дуже серйозно різняться.

Почесний громадянин Новомосковська може переспівати гімн Дніпропетровська

Олександр Мірошниченко отримав звання почесного громадянина Новомосковська на сесії міської ради 9 липня. Відомий співак з безліччю нагород та унікальним голосом народився і виріс у Новомосковську, але тривалий час жив по всьому світу.

Хлопчик, який пише вірші

До нас у редакцію “НС” часто надсилають вірші. Але цей вірш привернув нашу увагу не лише своєю проникливістю, але й віком автора, якому лише 11 років. Святослав Адаменко цього року закінчив 5-й клас однієї з новомосковських шкіл.

Перша леді міста порушила протокол

Ірина Віталійовна Мороз, дружина міського голови, -  людина не публічна. Її рідко можна побачити на масових заходах у Новомосковську. Більшість пересічних мешканців міста навіть не знають її в обличчя.