Борис Мазур

Борис Мазур

секретар Новомосковської міської ради

Всього публікацій: 9

Останні матеріали

«Комэнерго» отвечает на все вопросы

В редакцию нашей газеты обратилась директор материнской компании «Комэнерго-Новомосковск» «Украинский жилищно-коммунальный союз» (г. Киев) Железнякова Я.А. с просьбой предоставить свое видение ситуации, которая сложилась в городе вокруг предприятия. 

Новомосковськ прийняв бюджет-2015

23 січня депутати Новомосковської міської ради зібрались на сесійне засідання вперше у новому році. 35 народних обранців розглядали 11 питань черги денної.

Про владу і молоду громаду

У Новомосковську нарешті, вперше за 2 місці, відбулась сесія Новомосковської міської ради. Життєдіяльність міста розблокована. Хоча деякі з довготривалих питань все ще потребують свого вирішення. На сесії, крім інших мешканців міста, була присутня група молодих людей.

Дії секретаря Новомосковської міськради Бориса Мазура щодо скликання та головування на сесії визнані протиправними

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав протиправним та скасував розпорядження секретаря Новомосковської міської ради від 20 травня 2014 року «Про скликання позачергової 45 сесії Новомосковської міської ради».

Кулебівка для Новомосковська, як Донбас для України?

Новомосковськ живе в умовах політичної кризи. Ця криза має не лише і не стільки загальноукраїнську причину, скільки винятково місцеву.

Тьотушки проти тітушок

Жіночий батальйон «Самарь» говорить, що прийшов час збирати каміння.

Парад сесій і жіночий батальйон «Самарь»

Щоб написати сучасну історію Новомосковська, складно одразу визначитись, де кінець одного сюжету і початок іншого. Але факт в тому, що ця історія пишеться прямо зараз і навіть її автори не знають точно, куди вона повернеться.

Перша леді міста порушила протокол

Ірина Віталійовна Мороз, дружина міського голови, -  людина не публічна. Її рідко можна побачити на масових заходах у Новомосковську. Більшість пересічних мешканців міста навіть не знають її в обличчя.

Секретар міської ради, рятуючись від звільнення, хоче позбавити мера повноважень?

Майже за 2 тижні до оголошеної дати сесії від секретаря Новомосковської міської ради Бориса Мазура в електронному вигляді надійшов проект рішення про висловлення недовіри міському голові Сергію Морозу та про припинення його повноважень.