Руслан Калюжний

Руслан Калюжний

Один із бійців 25-ї повітряно-десантної бригади

Всього публікацій: 8

Останні матеріали

Новомосковский гамбит

Древнеримский историк Тацит, приступая к написанию своей «Летописи», обозначил главный принцип повествования - «Sine ira et studio» - без гнева и пристрастия.

Кожен чоловік повинен стати героєм!

Людину по-справжньому можна пізнати тільки опинившись разом у критичній ситуації. Віталій Плахута та Ігор Хорішко – волонтери з Новомосковська  – з когорти тих, хто в екстремальних умовах починає діяти  активніше й рішучіше, ніж зазвичай. 

Еволюція свідомості: від бійця до кандидата в депутати

Руслан Калюжний добре відомий читачам нашої газети. Спочатку ми від нього дізнавались про стан справ у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, потім він був важко поранений і величезна кількість новомосковців та мешканців всієї області відгукнулась на наше прохання про допомогу йому.

Вибори-2014 у Новомосковську

Цього року, 26 жовтня,  у країні відбуваються позачергові вибори народних депутатів. Склад Верховної Ради буде наполовину сформований з депутатів, обраних за партійними списками, іншу половину складатимуть мажоритарні кандидати, які представлятимуть конкретні округи.

«Ми, українці, не здамося». Новомосковський герой Руслан Калюжний про війну, мир, поранення і мрію

Руслан Калюжний – герой однієї з наших попередніх публікацій про новомосковських бійців. Коли ми спілкувались минулого разу, він ще був у своїй 25-й бригаді, але готовий до виїзду в зону АТО.

Журналісти 9 каналу Дніпропетровська взяли участь у флешмобі на підтримку Руслана Калюжного

Головний редактор 9 каналу Олеся Гаренко, журналісти Олена Кальянова, Юлія Мельник та Артур Терещенко взяли участь у флешмобі #‎icebucketchallenge‬  та надали адресну допомогу пораненому новомосковському десантнику Руслану

Руслану Калюжному необхідна допомога

Герой однієї з наших статей, Руслан Калюжний, десантник з 25-ї бригади, важко поранений. Зараз знаходиться у Харківському шпиталі у реанімації.

І мертвим, і живим… Герої Новомосковська

У країні війна, навіть якщо її називають антитерористичною операцією. На цій війні гинуть наші земляки. Інші – продовжують боротись за єдність і суверенітет своєї країни.