Віктор Пробачай

Віктор Пробачай

голова ГО "Центр громадських ініціатив міста Новомосковська"

Всього публікацій: 6

Останні матеріали

Палац культури «Металург»  давно міг належати громаді – активіст

Історія з Палацом культури «Металург» має давню історію. Коротка передісторія полягає в боротьбі міста за передачу палацу з державної власності до власності територіальної громади.

Гіркий післясмак солодких виборчих обіцянок

Є такий вислів: «Ніколи людина не бреше більше, ніж після рибалки та перед виборами». Саме такий період нині вчергове переживаємо і ми з вами.

Громадська рада продовжує боротьбу за Палац культури «Металург»

Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Новомосковська подвоїла зусилля, спрямовані на  повернення громаді міста Палацу культури «Металург». 

Суд визнав інформацію, розміщену в «Новомосковській правді», недостовірною

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтвердив рішення Новомосковського міськрайонного суду, яким було встановлено, що головним редактором газети «Новомосковська правда» Вадимом Червоноштаном була розповсюджена недостовірна інформація щодо Віталія Криші та його підприємства «Модуль-91».

Новомосковські волонтери зігрівають військових

Громадська організація «Центр громадських ініціатив міста Новомосковська» та її голова Віктор Пробачай за підтримки інших громадських організацій міста та сприяння міського голови заготували та відправили 100 кубічних метрів дров для військових.

Меморандум співробітництва патріотично налаштованих громадських організацій Новомосковська та Громадської Ради

Громадська Рада при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради та патріотично налаштовані громадські організації міста підписали меморандум про співробітництво. Наводимо повністю текст меморандуму.