Леонід Гінкота

Леонід Гінкота

головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Всього публікацій: 5

Останні матеріали

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Зупинимо поліомієліт разом

19 жовтня 2015 року в Україні розпочато старт додаткової імунізації проти поліомієліту. Додаткова трьохтурова імунізація розпочинається у відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Капітальний ремонт амбулаторії №4  планують завершити цьогоріч

6 серпня 2015 року відбулася виїзна нарада щодо проведення капітального ремонту амбулаторії №4, у якій взяли участь: міський голова Сергій Мороз, його заступник Тетяна Дакова, головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота та представники пі

Консультативна допомога  демобілізованим та військовослужбовцям

Шановні  жителі міста Новомосковська!

Як новомосковцям стати здоровішими? Вихід є!

Щодня в Україні помирають тисячі людей. Причому це було й до війни, яку називають антитерористичною операцією, і під час неї. Серцево-судинні та онкологічні захворювання – найчастіша причина смертності.