Наталія Падашуля

Наталія Падашуля

начальник управління освіти новомосковського виконавчого комітету

Всього публікацій: 8

Останні матеріали

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Шкільні їдальні: блиск і злидні шахраїв

У передноворічному Новомосковську розгорається скандал. Компанія, яка надає послуги їдалень у загальноосвітніх школах міста, звинувачує начальника управління освіти у корупції.

«Завжди мріяла про дівчинку…»

Наталя Іванівна Падашуля – начальник управління освіти Новомосковської міської ради. На сесіях її бачать доповідачем із важливих для життєдіяльності міста питань. Педагоги та директори шкіл сприймають, у першу чергу, як начальника. Але за лаштунками робочого життя – зовсім інша історія.

У міськвиконкомі відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями

29 травня 2015 року за доброю традицією у міськвиконкомі відбулося нагородження випускників загальноосвітніх середніх шкіл Новомосковська золотими та срібними медалями.

Консультативна допомога  демобілізованим та військовослужбовцям

Шановні  жителі міста Новомосковська!

У Новомосковську – 17 медалістів

За підсумками навчального року 2014-2015 планується  нагородження золотими медалями 12 випускників, срібними медалями - 5 випускників.

Про це повідомляє начальник управління освіти Новомосковської міської ради Наталя Падашуля.

У дошкільному навчальному закладі «Черемушка» відкрито автономну топочну

9 січня 2015 року у Новомосковську відбулося відкриття автономної топочної у дошкільному навчальному закладі № 8 «Черемушка».

У Новомосковську відзначили День працівників освіти

Триста шістдесят п’ять днів у році і лише один з них присвячений людям, які сіють у маленькі світлі душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів країни. Це День працівників освіти.