Добро повернеться добром

Діти завжди залишаються дітьми, у гарні часи і не дуже. Вони постійно потребують уваги дорослих, їхньої  любові  та ласки. Діти всякчас радіють святам і подарункам, особливо тоді, коли вони  зроблені від щирого  серця. 

Добро повернеться добром

Першого червня, вже багато років дарує такий подарунок дітлахам із сімей, які опинилися  у складних життєвих обставинах, житель нашого міста  Олег Сидорчук. І в цьому році  він радо запросив малят до свого кафе «Піцерія», яке розташоване на вулиці Радянській та подарував їм свято «солодкоїжки». І ніякий дощ не зміг зіпсувати дітям настрою. Атмосфера свята була усюди, і в гарно прикрашеному залі  кафе, і у святкових стравах,  і у настрої персоналу, який  доклав максимум зусиль, щоб діти себе почували  як удома. Крім дуже смачної піци та десерту, діти розважилися у ігровій кімнаті, стрибали на батуті, каталися з гірки та на гойдалках. А коли вже розходилися додому, то в подарунок отримали  смачне  морозиво. Свято вдалося і цього року!

Користуючись нагодою, Новомосковський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  висловлює подяку Олегу Сидорчуку і усій його небайдужій команді. Нехай добро, яке ви даруєте дітям нашого міста повернеться Вам сторицею.

Головний спеціаліст Центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді О. Лало