Люди міста

После беседы с этой яркой, неординарной и самодостаточной личностью, отцом четверых талантливых детей, захотелось поспорить с самим Львом Николаевичем Толстым, который сказал, что все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему.

Константин Леушин: «Тебе нужно – ты и делай!»

Останні матеріали

У Новомосковську встановили пам’ятну дошку герою АТО Юрію Голополосову

У Новомосковську 16 березня відбулось відкриття меморіальної дошки загиблого воїна, героя АТО, старшого прапорщика Юрія Голополосова. Цього року йому могло виповнитись 44 роки.

Літопис собору: сенсації, таємниці та історична правда

Свято-Троїцький собор у Новомосковську – визнана фахівцями та пересічними громадянами перлина, окраса, унікальна пам’ятка. За цими настільки часто вживаними словами, що аж стали шаблонними, часто криється поверхневе знання про сам собор.

Вікторія Шилова планує дестабілізувати ситуацію в Одесі?

У ЗМІ з’явилася інформація про скандал, який стався в Одесі, повідомляє сайт pl.com.ua. Місцеві журналісти зазначили, що низка патріотичних організацій завадила руху «Антивійна» провести так звану «Конференцію щодо Мінських домовленостей».

Тетяна Губа. Вічна пам’ять

4 січня з життя пішла одна з найбільш яскравих, сповнених життя та любові до людей жінка – Тетяна Іванівна Губа.

Сергій Мороз: Коли здається, що все закінчилося, все тільки починається

Для кожного з нас кінець року – це завжди підведення підсумків певного часового відрізку і плекання надій на майбутнє. Для Сергія Мороза це ще й результат закінчення його каденції у якості міського голови Новомосковська.

Владимир Назаров: «Честь имею!»

В последние дни уходящего года в российской культурно-информационной среде разразилась настоящая буря. В СМИ и соцсетях появились заголовки - «Грандиозный скандал на ОТР», «Сенсационное заявление народного артиста России », «В РФ артист устроил скандал из-за оскорблений О.

90 років – Герою! Вітаємо!

25 грудня 2015 року виповнилось 90 років Миколі Тимофійовичу Невпрязі – почесному громадянину Новомосковська, Герою Радянського Союзу.

Сергій Мороз: Люди Новомосковська – найбільша цінність

Я щиро дякую вам за висловлену підтримку на виборах Новомосковського міського голови. Моя особлива вдячність усім, хто прийшов на вибори, не залишившись осторонь виборчого процесу, і висловив свою громадянську позицію.

Гіркий післясмак солодких виборчих обіцянок

Є такий вислів: «Ніколи людина не бреше більше, ніж після рибалки та перед виборами». Саме такий період нині вчергове переживаємо і ми з вами.

І один у полі воїн!

Новомосковськ гостинно відкрив двері тим, у кого на рідній землі точаться бої. Ці люди принесли із собою страшні спогади і волю до життя. Готовність боротись за нове майбутнє України для декого з них стало сенсом існування. До таких належить Андрій Крамаренко.

«Завжди мріяла про дівчинку…»

Наталя Іванівна Падашуля – начальник управління освіти Новомосковської міської ради. На сесіях її бачать доповідачем із важливих для життєдіяльності міста питань. Педагоги та директори шкіл сприймають, у першу чергу, як начальника. Але за лаштунками робочого життя – зовсім інша історія.

Почесному громадянину Новомосковська Івану Стороженку – 85!

Є люди, які заряджають оточуючих своєю енергією, наполегливістю та завзяттям. З Іваном Сергійовичем Стороженком я познайомилась після святкування його 85-річного ювілею і не могла повірити, що переді мною літня людина.

Кожен чоловік повинен стати героєм!

Людину по-справжньому можна пізнати тільки опинившись разом у критичній ситуації. Віталій Плахута та Ігор Хорішко – волонтери з Новомосковська  – з когорти тих, хто в екстремальних умовах починає діяти  активніше й рішучіше, ніж зазвичай. 

Мережа водопостачання Новомосковська готова до зими на 80%

Більшість людей незадоволені якістю майже всіх видів комунальних послуг, і для такого ставлення є чимало приводів. Особливо сьогодні, коли ціни на «комуналку» зросли.

Вона примножує славу Новомосковська

Під подібною назвою вийшла серія книг авторства Емми Шаповалової про видатних людей, які жили, працювали чи в якийсь інший спосіб були дотичні до створення сучасного Новомосковська.