Політика

Історія з Палацом культури «Металург» має давню історію. Коротка передісторія полягає в боротьбі міста за передачу палацу з державної власності до власності територіальної громади.

Палац культури «Металург»  давно міг належати громаді – активіст

Останні матеріали

Метаморфози перетворення: радіаційний шлак у радіаційний попіл

Що спільного у «радіоактивного шлаку Мороза» і «радіоактивного попелу» російського пропагандиста Дмитра Кисєльова?

Новомосковский гамбит-2

Как мы и обещали читателям НС, в этом номере продолжаем следить за политической ситуацией в Новомосковске
и противостоянием большинства городского совета и «не признанного» им мэра. Прошел почти месяц.

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Новомосковский гамбит

Древнеримский историк Тацит, приступая к написанию своей «Летописи», обозначил главный принцип повествования - «Sine ira et studio» - без гнева и пристрастия.

Шкільні їдальні: блиск і злидні шахраїв

У передноворічному Новомосковську розгорається скандал. Компанія, яка надає послуги їдалень у загальноосвітніх школах міста, звинувачує начальника управління освіти у корупції.

Як пройшли вибори у Новомосковську

В Україні традиційно кожні поточні вибори називають найбруднішими за всю історію. Таке ж враження залишив по собі й виборчий процес з обрання депутатів місцевих рад у 2015 році.

На що чекати новомосковцям після виборів?

Вибори до Новомосковської міської ради цього року, крім нового закону «Про місцеві вибори», відзначились ще й тим, що «вакантними» були 36 депутатських місць замість 50.

Хто ці люди?

Колись до редакції нашої газети зателефонувала жінка і розпачливо скаржилась на відсутність освітлення по вулиці, яка веде до школи, та на відсутність теплопостачання до початку опалювального сезону.

«Відродження» на Дніпропетровщині представлять більше 200 депутатів

Партія «Відродження» провела 10 депутатів до Дніпропетровської обласної ради. Більше 200 кандидатів стали депутатами місцевих рад усіх рівнів.

Заява головного редактора

Я, Ольга Бугай, головний редактор газети «Новомосковськ сьогодні», завжди під час підготовки матеріалів орієнтуюсь на принцип, який ми визначили головним від самого початку.

Партія «Вiдродження» розробила для Дніпропетровщини  стратегічну програму розвитку

Політична сила готова взяти на себе відповідальність за Придніпров’я, об’єднав у своїх лавах регіональну еліту та висуваючи гідних кандидатів на вибори депутатів усіх рівнів.

На Новомосковск надвигается цунами «черных» технологий

Год назад над Новомосковском отгремели грозы «черных технологий». В результате непризнания результатов выборов депутатов в Верховную Раду на 38-м округе город держал в напряжении всю Украину.

Відбулося останнє засідання сесії  Новомосковської міської ради VІ скликання

23 вересня 2015 року відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання. На жаль, майже половина депутатів була відсутня.

Відродження без вождів, але з лідерами

Партія «Відродження» представила своїх лідерів на Дніпропетровщині

17 серпня в Новомосковську обговорювали наслідки євроінтеграції

У понеділок у стінах Новомосковської міської бібліотеки відбулася презентація дослідження наслідків євроінтеграції для ринку праці України.