депутати

Історія з Палацом культури «Металург» має давню історію. Коротка передісторія полягає в боротьбі міста за передачу палацу з державної власності до власності територіальної громади.

Палац культури «Металург»  давно міг належати громаді – активіст

Останні матеріали

Новомосковский гамбит-2

Как мы и обещали читателям НС, в этом номере продолжаем следить за политической ситуацией в Новомосковске
и противостоянием большинства городского совета и «не признанного» им мэра. Прошел почти месяц.

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Новомосковский гамбит

Древнеримский историк Тацит, приступая к написанию своей «Летописи», обозначил главный принцип повествования - «Sine ira et studio» - без гнева и пристрастия.

Як пройшли вибори у Новомосковську

В Україні традиційно кожні поточні вибори називають найбруднішими за всю історію. Таке ж враження залишив по собі й виборчий процес з обрання депутатів місцевих рад у 2015 році.

На що чекати новомосковцям після виборів?

Вибори до Новомосковської міської ради цього року, крім нового закону «Про місцеві вибори», відзначились ще й тим, що «вакантними» були 36 депутатських місць замість 50.

Хто ці люди?

Колись до редакції нашої газети зателефонувала жінка і розпачливо скаржилась на відсутність освітлення по вулиці, яка веде до школи, та на відсутність теплопостачання до початку опалювального сезону.

«Відродження» на Дніпропетровщині представлять більше 200 депутатів

Партія «Відродження» провела 10 депутатів до Дніпропетровської обласної ради. Більше 200 кандидатів стали депутатами місцевих рад усіх рівнів.

Відбулося останнє засідання сесії  Новомосковської міської ради VІ скликання

23 вересня 2015 року відбулося останнє засідання сесії Новомосковської міської ради VІ скликання. На жаль, майже половина депутатів була відсутня.

У Новомосковську «Відродження» привітало учасників тенісного турніру

У День фізкультури та спорту Новомосковська міська організація політичної партії «Відродження» привітала учасників тенісного турніру. Про це стало відомо на місці подій.

Кінотеатр «Авангард» може повернутись,  за Палац культури «Металург» боротьба триває

10 липня відбулося чергове засідання Новомосковської міської ради, яке було сповнене несподіванок.

Моральні оцінки від депутатки, яка б’є дітей

У газеті «Новомосковська правда» від 16 липня поточного року цілу колонку займає матеріал, сповнений шляхетного гніву депутата Новомосковської міської ради, голови міської організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олени Алєксєєвої. 

Мешканці Новомосковська вимагають захистити міську лікарню

Зазвичай мирний і урівноважений Новомосковськ просто вибухнув, коли після тривалої боротьби за збереження усіх корпусів Центральної міської лікарні, головний лікар закладу Юрій Письменний, все ж надав доручення на виселення відділень пульмонології та терапії. 

Міський голова викрив злочин:  на Кулебівському звалищі працював підпільний завод

Рішення про припинення вивезення сміття на Кулебівський полігон  уже давно набрало законної сили, а вже 12 червня мер Новомосковська довідався про відновлення роботи звалища.

Росія – агресор, Олесь Гончар не гідний пам’яті –  підсумки сесії Новомосковської міської ради

Рішення про визнання Росії агресором прийняли депутати Новомосковської міської ради. 

Новомосковськ прийняв бюджет-2015

23 січня депутати Новомосковської міської ради зібрались на сесійне засідання вперше у новому році. 35 народних обранців розглядали 11 питань черги денної.