діти

После беседы с этой яркой, неординарной и самодостаточной личностью, отцом четверых талантливых детей, захотелось поспорить с самим Львом Николаевичем Толстым, который сказал, что все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему.

Константин Леушин: «Тебе нужно – ты и делай!»

Останні матеріали

У Новомосковську загубилася дитина, але міліція знайшла її швидше, ніж рідні помітили заблукалу

Пропала дитина… На превеликий жаль, подібні повідомлення в ЗМІ далеко не рідкість. Сухі цифри статистики свідчать про те, скільки щорічно пропадає дітей. Але за цими цифрами стоять справжні трагедії кожної сім’ї.

«Завжди мріяла про дівчинку…»

Наталя Іванівна Падашуля – начальник управління освіти Новомосковської міської ради. На сесіях її бачать доповідачем із важливих для життєдіяльності міста питань. Педагоги та директори шкіл сприймають, у першу чергу, як начальника. Але за лаштунками робочого життя – зовсім інша історія.

Надія на одужання молодої мами є! Як допомогти?

З родиною Ганни Гнатівни Каліти, її донькою та онуком ми зустрілись у паку ім. Сучкова біля підніжжя «горбатого мосту». Чоловік Ганни Гнатівни залишився вдома на господарстві, так би мовити. Лихо спіткало цю родину три роки тому коли донька, Наталя, народила синочка Єгорку. 

Звідки беруться таланти

Як виховати талановиту дитину? Питання, на яке хотіли б знати відповідь більшість батьків. Нейрофізіологи стверджують, що 99% усіх здорових дітей народжуються не просто розумними, а геніальними. У дитячому мозку є неймовірна жага до знань, запам’ятовування та оброблення інформації.

«Барвінок» завершив театральний сезон

21 червня зразковий ляльковий театр «Барвінок» виставою  «Хоробрий заєць» завершив свій театральний сезон.

Рідний край вивчаю я, це історія моя

Краєзнавчу мандрівку «Рідний край вивчаю я, це історія моя»  провели працівники бібліотек-філій № 1 і № 4 17 червня  з учнями СЗШ №12, що відпочивають на літньому майданчику школи. З великим захопленням учні здійснили віртуальну екскурсію в таємничій світ історії рідного краю.

Майбутнє хореографії відсвяткувало 15-річчя

П’ятнадцятий танцювальний сезон творчої спілки «Майбутнє Хореографії» закінчився концертом «Літній Дивертисмент 2015».

У Новомосковську відбувся Олімпійський день

Новомосковські школярі змогли поспілкуватись з учасниками Олімпійських ігор та взяти участь у спортивних змаганнях.

Новомосковці отримали призове місце у військово-патріотичній грі

Новомосковська команда «Самарські козаки» (НВК № 1) посіла 3-тє загальне командне місце у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Змагання проводились з 11 по 14 червня у готельному комплексі «Самара».

«Маленький блюз» викликав великий ажіотаж

6 червня звітній концерт за 5 років студії «Маленький блюз» зібрав повний зал палацу культури «Металург»

Дитячі колективи виступали впродовж півтори години за присутності мера Новомосковська Сергія Мороза та керівника управління культури та туризму Віктора Шаликіна.

У Новомосковську – 17 медалістів

За підсумками навчального року 2014-2015 планується  нагородження золотими медалями 12 випускників, срібними медалями - 5 випускників.

Про це повідомляє начальник управління освіти Новомосковської міської ради Наталя Падашуля.

Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Останні свідки, або Діти війни…

У минулому номері ми почали розповідати про проект, який підготували вчителі та учні однієї з шкіл міста. Разом вони зібрали свідчення тих, хто пережив Другу світову війну. Напередодні Дня пам’яті та Перемоги, ми публікуємо продовження тих спогадів.

Останні свідки, або Діти війни…

Вчитель української мови та літератури Поліна Степанівна Седченко, вчитель історії Альона Петрівна Покуса підготували проект, у якому зібрали свідчення тих, хто пережив Другу світову війни.

Найкращого читача 2015 року м. Новомосковська визначили в Центральній дитячій бібліотеці

Після весняних канікул 25 березня в центральній дитячій бібліотеці відбувся 2-й (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2015 року» для учнів 6-7 класів.