концерт

13 березня 2016 року біля Новомосковського будинку культури ім. О. Гончара відбулося народне гуляння Масляна.

Новомосковськ святкував Масляну

Останні матеріали

Із Днем народження, Новомосковськ!

Урочисте святкування Дня Новомосковська розпочалося з унікальної події – спільного благословення представниками всіх релігійних громад мешканців міста та молебня за долю України.

Фестиваль «З країни в Україну» - справжнє міське свято

Команда фестивалю «З країни в Україну», у складі якої українські артисти, народні умільці, представники народних ремесел, викладачі з історії та культури України, знову вирушила у подорож кількома містами Дніпропетровської області, серед який - Новомосковськ.

Фестиваль дружби «З країни в Україну»  завітає до Новомосковська

24 липня  фестиваль «З країни в Україну» відвідає місто Новомосковськ. З 12:00 до 22:00 на площі ім. Леніна відбудеться дійство для молоді, дітей та їхніх батьків. Буде зведено сцену для виступу відомих українських музичних гуртів та показу танцювальних номерів. 

Біля міського будинку культури ім. О. Гончара відбулося свято Івана Купала

6 липня 2015 року біля міського культури ім. О. Гончара відбулося свято Івана Купала.

Шок-2015

28 червня 2015 року у Новомосковському міському Будинку культури ім. О. Гончара (колишньому клубі ім. Кірова) відбувся ІХ відкритий міський фестиваль молодіжного мистецтва «ШОК-2015», у якому взяли участь виконавці різних направлень субкультури. 

Балетній студії «Арабеск» - 5 років

20 червня в палаці «Металург» балетна студія «Арабеск» святкувала свій перший 5-річний ювілей. 

«Маленький блюз» викликав великий ажіотаж

6 червня звітній концерт за 5 років студії «Маленький блюз» зібрав повний зал палацу культури «Металург»

Дитячі колективи виступали впродовж півтори години за присутності мера Новомосковська Сергія Мороза та керівника управління культури та туризму Віктора Шаликіна.

Дух Холодного Яру у Новомосковську

В історії України на сьогоднішній час є ще багато невідомих сторінок для широкого загалу.  Є події, які з позицій сучасності набувають нового змісту або вимагають переосмислення.

У Новомосковську відзначили  День пам’яті та примирення

8 травня 2015 року з  нагоди Дня пам’яті та примирення, напередодні Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у Палаці культури «Металург» пройшов святковий концерт.

Міський Будинок культури  веселив новомосковців у День сміху

У новомосковському міському Будинку культури 1 квітня відбувся святковий концерт під назвою «Кумири та кумирчики», підготовлений до Всесвітнього Дня Сміху. 

Новомосковський міський Будинок культури вражає своїми талантами

Напередодні новорічних свят для мешканців нашого міста була презентована вистава за п’єсою Сергія Іванова та Катерини Беляєвої «Мірабелла у сніжному царстві». Це творча робота колективів Міського будинку культури. Прем’єра вистави відбулася 23 грудня.

Відкриття п’ятнадцятого танцювального сезону

6 вересня творча спілка «Майбутнє Хореографії» розпочинає свій п’ятнадцятий Танцювальний Сезон!

Новомосковці проводжали батальйон «Січеслав» у зону АТО

7 липня у Дніпропетровську був організований концерт для бійців батальйону «Січеслав» співорганізатором якого виступив «Патріотичний фронт Новомосковська», до якого входять 10 громадських організацій Новомосковська.

Майбутнє хореографії формується в Новомосковську

У День Конституції у новомосковських танцюристів було подвійне свято – літній дивертисмент презентувала творча спілка «Майбутнє хореографії».

Повноліття танцювального клубу приурочили до святкування Дня перемоги

29 квітня у Новомосковську святкували 16-річчя створення танцювально-спортивного клубу «Альбатрос».