Кулебівка

Міська влада вирішила порадувати жителів Новомосковська напередодні Дня міста. Контроль за виконанням робіт на більшості об’єктів узяв безпосередньо на себе міський голова Сергій Мороз. 

Подарунки до Дня міста

Останні матеріали

Загоряння на полігоні твердих побутових відходів на Кулебівці ліквідовано

3 вересня 2015 року о 16:40 на телефон пожежної частини № 31 надійшло повідомлення про загоряння на кулебівському сміттєзвалищі. Терміново туди було спрямовано техніку, необхідну для ліквідації пожежі.

У Новомосковську з’явилась дорога, побудована за кошти інвестора

Товариство «Агроком» згідно з інвестиційним договором побудувало дорогу на мікрорайоні Кулебівка.

Міський голова викрив злочин:  на Кулебівському звалищі працював підпільний завод

Рішення про припинення вивезення сміття на Кулебівський полігон  уже давно набрало законної сили, а вже 12 червня мер Новомосковська довідався про відновлення роботи звалища.

Міський голова підтримав ініціативу мешканців Кулебівки

20 березня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями вулиці Леніна, що на мікрорайоні Кулебівка. Головне питання, яке хотіли вирішити активісти, стосувалась відновлення вуличного освітлення.

Сергій Мороз: «Позитивні зміни можливі лише за умов повного дотримання закону»

В складній соціально-економічній ситуації, яка склалася зараз у державі, в ситуації невизначенності і нестабільності, у кожного громадянина виникає цілком обгрунтоване запитання: “Як жити далі? На що розраховувати і на що очікувати?”.

На Кулебівці  прокладений новий водогін

У Новомосковську по вул. Челюскіна прокладено 500 метрів нового водогону.

Добротою можна захопити

Зараз у країні і місті катастрофічна нестача добрих новин. Це логічно й обґрунтовано, оскільки тривають бойові дії. Але далеко не всі на фронті, а забезпечення нормального життя в тилу – також надважлива справа. Три маленькі історії, три фрагменти того, як кожен, зробивши щось для всіх, а не лише для себе, стає імпульсом для примноження добра, краси і взаємодопомоги.

На звалище унеможливили проїзд для транспорту

Рови мають перешкоджати стихійному вивезенню сміття на полігон твердих побутових відходів на Кулебівці.

Кулебівка для Новомосковська, як Донбас для України?

Новомосковськ живе в умовах політичної кризи. Ця криза має не лише і не стільки загальноукраїнську причину, скільки винятково місцеву.

Тьотушки проти тітушок

Жіночий батальйон «Самарь» говорить, що прийшов час збирати каміння.

Парад сесій і жіночий батальйон «Самарь»

Щоб написати сучасну історію Новомосковська, складно одразу визначитись, де кінець одного сюжету і початок іншого. Але факт в тому, що ця історія пишеться прямо зараз і навіть її автори не знають точно, куди вона повернеться.

Перша леді міста порушила протокол

Ірина Віталійовна Мороз, дружина міського голови, -  людина не публічна. Її рідко можна побачити на масових заходах у Новомосковську. Більшість пересічних мешканців міста навіть не знають її в обличчя.

Громадська рада дійшла висновку, що 21 травня під час стихійного зібрання депутатів була спроба силового захоплення влади.