сміттєзвалище

3 вересня 2015 року о 16:40 на телефон пожежної частини № 31 надійшло повідомлення про загоряння на кулебівському сміттєзвалищі. Терміново туди було спрямовано техніку, необхідну для ліквідації пожежі.

Загоряння на полігоні твердих побутових відходів на Кулебівці ліквідовано

Останні матеріали

Міський голова викрив злочин:  на Кулебівському звалищі працював підпільний завод

Рішення про припинення вивезення сміття на Кулебівський полігон  уже давно набрало законної сили, а вже 12 червня мер Новомосковська довідався про відновлення роботи звалища.

Чистилище для міста. Коли під вікнами новомосковців не буде жодного недопалка

Кожної весни, коли зійшов сніг і добре пройшли дощі, усі згадують народну мудрість про те, що стає видно, хто де поводився не надто чемно і насмітив.

Натомість європейські прагнення нашого народу змушують звернути увагу на чистоту на вулицях Західної та навіть Центральної Європи.

Сергій Мороз: «Позитивні зміни можливі лише за умов повного дотримання закону»

В складній соціально-економічній ситуації, яка склалася зараз у державі, в ситуації невизначенності і нестабільності, у кожного громадянина виникає цілком обгрунтоване запитання: “Як жити далі? На що розраховувати і на що очікувати?”.

Пожежа на звалищі у Новомосковську: повторне зайняття – результат недбалості підприємства з утилізації сміття

У Новомосковську з четвертої ранку горить звалище ТОВ «Екологія».

Розібратися у причинах пожежі виїхали на місце в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Стрілець, а також голова обласної громадської екологічної ради Олексій Ангурець.

Про владу і молоду громаду

У Новомосковську нарешті, вперше за 2 місці, відбулась сесія Новомосковської міської ради. Життєдіяльність міста розблокована. Хоча деякі з довготривалих питань все ще потребують свого вирішення. На сесії, крім інших мешканців міста, була присутня група молодих людей.

Добротою можна захопити

Зараз у країні і місті катастрофічна нестача добрих новин. Це логічно й обґрунтовано, оскільки тривають бойові дії. Але далеко не всі на фронті, а забезпечення нормального життя в тилу – також надважлива справа. Три маленькі історії, три фрагменти того, як кожен, зробивши щось для всіх, а не лише для себе, стає імпульсом для примноження добра, краси і взаємодопомоги.

Проблема звалища – це боротьба господарювання і бюрократії

Звалище на Кулебівці цього року диміло майже півтора місяці. У ліквідації пожежі багато людей брало участь.

На звалище унеможливили проїзд для транспорту

Рови мають перешкоджати стихійному вивезенню сміття на полігон твердих побутових відходів на Кулебівці.

Кулебівка для Новомосковська, як Донбас для України?

Новомосковськ живе в умовах політичної кризи. Ця криза має не лише і не стільки загальноукраїнську причину, скільки винятково місцеву.

Парад сесій і жіночий батальйон «Самарь»

Щоб написати сучасну історію Новомосковська, складно одразу визначитись, де кінець одного сюжету і початок іншого. Але факт в тому, що ця історія пишеться прямо зараз і навіть її автори не знають точно, куди вона повернеться.

Перша леді міста порушила протокол

Ірина Віталійовна Мороз, дружина міського голови, -  людина не публічна. Її рідко можна побачити на масових заходах у Новомосковську. Більшість пересічних мешканців міста навіть не знають її в обличчя.

Громадська рада дійшла висновку, що 21 травня під час стихійного зібрання депутатів була спроба силового захоплення влади.

У Новомосковську закрили звалище. Сміття залишиться в місті?

Новомосковські депутати 25 березня вкотре прийняли рішення про термінове та одномоментне закриття звалища на Кулебівці. Міський голова Сергій Мороз наклав вето на це рішення, але згодом відкликав його.