вибори

Как мы и обещали читателям НС, в этом номере продолжаем следить за политической ситуацией в Новомосковске
и противостоянием большинства городского совета и «не признанного» им мэра. Прошел почти месяц.

Новомосковский гамбит-2

Останні матеріали

Новомосковский гамбит

Древнеримский историк Тацит, приступая к написанию своей «Летописи», обозначил главный принцип повествования - «Sine ira et studio» - без гнева и пристрастия.

Як пройшли вибори у Новомосковську

В Україні традиційно кожні поточні вибори називають найбруднішими за всю історію. Таке ж враження залишив по собі й виборчий процес з обрання депутатів місцевих рад у 2015 році.

На що чекати новомосковцям після виборів?

Вибори до Новомосковської міської ради цього року, крім нового закону «Про місцеві вибори», відзначились ще й тим, що «вакантними» були 36 депутатських місць замість 50.

Сергій Мороз: Люди Новомосковська – найбільша цінність

Я щиро дякую вам за висловлену підтримку на виборах Новомосковського міського голови. Моя особлива вдячність усім, хто прийшов на вибори, не залишившись осторонь виборчого процесу, і висловив свою громадянську позицію.

Хто ці люди?

Колись до редакції нашої газети зателефонувала жінка і розпачливо скаржилась на відсутність освітлення по вулиці, яка веде до школи, та на відсутність теплопостачання до початку опалювального сезону.

«Відродження» на Дніпропетровщині представлять більше 200 депутатів

Партія «Відродження» провела 10 депутатів до Дніпропетровської обласної ради. Більше 200 кандидатів стали депутатами місцевих рад усіх рівнів.

Заява головного редактора

Я, Ольга Бугай, головний редактор газети «Новомосковськ сьогодні», завжди під час підготовки матеріалів орієнтуюсь на принцип, який ми визначили головним від самого початку.

Партія «Вiдродження» розробила для Дніпропетровщини  стратегічну програму розвитку

Політична сила готова взяти на себе відповідальність за Придніпров’я, об’єднав у своїх лавах регіональну еліту та висуваючи гідних кандидатів на вибори депутатів усіх рівнів.

Гіркий післясмак солодких виборчих обіцянок

Є такий вислів: «Ніколи людина не бреше більше, ніж після рибалки та перед виборами». Саме такий період нині вчергове переживаємо і ми з вами.

На Новомосковск надвигается цунами «черных» технологий

Год назад над Новомосковском отгремели грозы «черных технологий». В результате непризнания результатов выборов депутатов в Верховную Раду на 38-м округе город держал в напряжении всю Украину.

Результати виборів у Новомосковську

На офіційному сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК) вказано, що в округах Дніпропетровської області оброблено 100% протоколів і визначені переможці виборів.

Еволюція свідомості: від бійця до кандидата в депутати

Руслан Калюжний добре відомий читачам нашої газети. Спочатку ми від нього дізнавались про стан справ у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, потім він був важко поранений і величезна кількість новомосковців та мешканців всієї області відгукнулась на наше прохання про допомогу йому.

Вибори-2014 у Новомосковську

Цього року, 26 жовтня,  у країні відбуваються позачергові вибори народних депутатів. Склад Верховної Ради буде наполовину сформований з депутатів, обраних за партійними списками, іншу половину складатимуть мажоритарні кандидати, які представлятимуть конкретні округи.

Як Новомосковськ обирав Президента
25 травня вся країна вирішила, що президента треба обрати в один тур та без жартів і масово пішла на дільниці.
Новомосковськ обиратиме президента

25 травня відбудуться позачергові вибори Президента України. Центральна виборча комісія зареєструвала 23 кандидати на найвищу державну посаду.