бюджет

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Останні матеріали

На що чекати новомосковцям після виборів?

Вибори до Новомосковської міської ради цього року, крім нового закону «Про місцеві вибори», відзначились ще й тим, що «вакантними» були 36 депутатських місць замість 50.

Фанатка Путіна з Новомосковська постачатиме запчастини до Запорізької ТЕС

10 листопада ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» підписало договір з ТОВ «Торгова Промислово-інвестиційна компанія». У договорі йдеться, що останні поставлять 157 роликів ТТЦ-235 і 30 роликів конвеєра ТТЦ -353 для Запорізької ТЕС на суму 137 тис. грн. 

Новомосковська сесія: допомога родинам загиблих в АТО та інфраструктурне відродження міста

На сесійному засіданні 28 серпня  були присутні депутати міської ради, представники ЗМІ та особливі гості – родини наших земляків, які загинули під час виконання свого громадянського обов’язку під час антитерористичної операції. 

Кінотеатр «Авангард» може повернутись,  за Палац культури «Металург» боротьба триває

10 липня відбулося чергове засідання Новомосковської міської ради, яке було сповнене несподіванок.

У Новомосковську демонтують рекламні конструкції боржників

У Новомосковську почали демонтувати сіті-лайти та інші рекламні конструкції приватних підприємців, які не сплачують кошти за оренду до міського бюджету.

У Новомосковську між святами депутати встигли вирішити ряд важливих питань для життя міста

Під час чергової сесії Новомосковської міської ради 6 травня депутати затвердили звіт з виконання бюджету за I квартал, внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, визначили перелік об’єктів, які підлягають приватизації та збільшили можливість надходжень до міської ск

Уточнення щодо бюджету міста Новомосковськ у 2015 році

У попередньому випуску в матеріалі щодо бюджету міста у 2015 році були допущені деякі неточності. Повну інформацію, уточнення та деталізації ми пропонуємо переглянути зараз.

Новомосковськ прийняв бюджет-2015

23 січня депутати Новомосковської міської ради зібрались на сесійне засідання вперше у новому році. 35 народних обранців розглядали 11 питань черги денної.

Звіт міського голови Новомосковська Мороза С.А.

Звіт міського голови Новомосковська Мороза С.А. 
про роботу Новомосковської міської ради та її виконавчого комітету за 2014 рік.

Як закінчується 2013 рік у Новомосковську (попередні підсумки у цифрах, фактах та з перших вуст)

У кінці року прийнято підводити підсумки. Щоб з’ясувати, як жив Новомосковськ у 2013 році і що вдалось зробити за цей час, ми спілкувались із заступниками міського голови Сергія Мороза та керівниками управлінь.