дороги

Що спільного у «радіоактивного шлаку Мороза» і «радіоактивного попелу» російського пропагандиста Дмитра Кисєльова?

Метаморфози перетворення: радіаційний шлак у радіаційний попіл

Останні матеріали

Хто працює, а хто вихваляється?

У п’ятницю, 7 серпня, мешканці кварталу №16 Новомосковська не повірили своїм очам – вперше за багато років вулиці, на яких губили колеса машин нарешті довели до ладу, засипавши вулиці приватного сектору шлаком. 

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом. Про це вони розповіли під час зустрічі з міським головою Сергієм Морозом та виконуючим обов’язки першого заступника Олександром Воскобойником.

Вулицю Плеханова відремонтують до кінця року

28 липня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза, виконуючого обов’язки першого заступника Олександра Воскобойника та керівників комунальних підприємств з мешканцями мікрорайону Животилівка. 

У Новомосковську з’явилась дорога, побудована за кошти інвестора

Товариство «Агроком» згідно з інвестиційним договором побудувало дорогу на мікрорайоні Кулебівка.

У Новомосковську між святами депутати встигли вирішити ряд важливих питань для життя міста

Під час чергової сесії Новомосковської міської ради 6 травня депутати затвердили звіт з виконання бюджету за I квартал, внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, визначили перелік об’єктів, які підлягають приватизації та збільшили можливість надходжень до міської ск

Новомосковськ отримав новий грейдер

Дніпропетровська обласна державна адміністрація передала Новомосковській міській раді грейдер для виконання дорожніх робіт. Про це повідомила прес-служба Новомосковської міської ради.