фестиваль

Урочисте святкування Дня Новомосковська розпочалося з унікальної події – спільного благословення представниками всіх релігійних громад мешканців міста та молебня за долю України.

Із Днем народження, Новомосковськ!

Останні матеріали

Фестиваль «З країни в Україну» - справжнє міське свято

Команда фестивалю «З країни в Україну», у складі якої українські артисти, народні умільці, представники народних ремесел, викладачі з історії та культури України, знову вирушила у подорож кількома містами Дніпропетровської області, серед який - Новомосковськ.

Фестиваль дружби «З країни в Україну»  завітає до Новомосковська

24 липня  фестиваль «З країни в Україну» відвідає місто Новомосковськ. З 12:00 до 22:00 на площі ім. Леніна відбудеться дійство для молоді, дітей та їхніх батьків. Буде зведено сцену для виступу відомих українських музичних гуртів та показу танцювальних номерів. 

Новомосковський театр «Муравейник»  отримав найвищу нагороду всеукраїнського театрального фестивалю

Після завершення чергового театрального сезону, режисер молодіжного театру «Муравейник» замислилась над новою постановою.

Майбутнє хореографії відсвяткувало 15-річчя

П’ятнадцятий танцювальний сезон творчої спілки «Майбутнє Хореографії» закінчився концертом «Літній Дивертисмент 2015».

Музика кохання

13-15 лютого 2015 року в м. Новомосковську прошов міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Музика кохання-2015». У ньому брали участь конкурсанти м. Новомосковська з міського Будинку культури, клубу культури та школи естетичного виховання ім. Бровченка.

Новомосковськ приголомшив Кувейт

Колектив Новомосковського будинку культури «Меланж-Арт» взяв участь у традиційному фестивалі зими «Карнавал-сіті», що проходить у Кувейті з 6 по 26 лютого. Цей фестиваль проводиться щорічно з метою показати жителям країни різноманітні жанри  мистецтва.