«ГРАЦІЯ»

13 березня 2016 року біля Новомосковського будинку культури ім. О. Гончара відбулося народне гуляння Масляна.

Новомосковськ святкував Масляну

Останні матеріали

Міський Будинок культури  веселив новомосковців у День сміху

У новомосковському міському Будинку культури 1 квітня відбувся святковий концерт під назвою «Кумири та кумирчики», підготовлений до Всесвітнього Дня Сміху. 

Музика кохання

13-15 лютого 2015 року в м. Новомосковську прошов міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Музика кохання-2015». У ньому брали участь конкурсанти м. Новомосковська з міського Будинку культури, клубу культури та школи естетичного виховання ім. Бровченка.

Новомосковський міський Будинок культури вражає своїми талантами

Напередодні новорічних свят для мешканців нашого міста була презентована вистава за п’єсою Сергія Іванова та Катерини Беляєвої «Мірабелла у сніжному царстві». Це творча робота колективів Міського будинку культури. Прем’єра вистави відбулася 23 грудня.

Івана Купала святкував весь Новомосковськ

Одне з найбільш яскравих літніх свят відбувалось практично в усіх куточках міста. Нам відомо, як мінімум, про чотири святкування. Одне з найбільш масштабних та професійних відбувалось біля Міського клубу культури.

Мрії здійснюються!

Колективи Новомосковського міського будинку культури 9 квітня 2014 року взяли участь у зйомках програми Першого національного «Фольк-music».

Про це повідомила директор Людмила Сергєєва.