історії

У центральній міській бібліотеці відкрилася персональна виставка декоративно-прикладних виробів талановитої новомосковської майстрині Людмили Миколаївни Герман та її учениці Василіси Петрущак (8 років).

Вдача – то доля!

Останні матеріали

«Завжди мріяла про дівчинку…»

Наталя Іванівна Падашуля – начальник управління освіти Новомосковської міської ради. На сесіях її бачать доповідачем із важливих для життєдіяльності міста питань. Педагоги та директори шкіл сприймають, у першу чергу, як начальника. Але за лаштунками робочого життя – зовсім інша історія.

Останні свідки, або Діти війни…

У минулому номері ми почали розповідати про проект, який підготували вчителі та учні однієї з шкіл міста. Разом вони зібрали свідчення тих, хто пережив Другу світову війну. Напередодні Дня пам’яті та Перемоги, ми публікуємо продовження тих спогадів.

Талантливые родители  таланта Украины

Юная звезда телевизионного шоу «Україна має талант» из Новомосковска Маша Пельховская покорила сердца не только суровых членов жюри конкурса, но и миллионов украинцев. Видео с ее выступлением в Youtube набрало почти 2, 5 миллиона просмотров.

Завтра була війна: Луганськ рік тому (продовження)

Завтра була війна: Луганськ рік тому (Продовження, початок у № 68 від 11.03.2015)

За півстоліття – жодної сварки

До дня всіх закоханих – 14 лютого, ми традиційно розповідаємо нашим читачам історію кохання новомосковців, яка пройшла випробування часом. Про те, було кохання чи ні, можна стверджувати лише тоді, коли це почуття закохані пронесли через своє нелегке життя і зберегли його.

Любовь высшей пробы: Супруги Павел и Надежда Мотовиловы отмечают 50-летие семейной жизни

Эта удивительная семейная пара была героями нескольких публикаций НС. Мы писали о Павле Мотовилове. Человеке, который стал да и, наверное, до сих пор остался своеобразным новомосковским Колумбом, который открыл неведомые миры для своих земляков.

Вона народилась, щоб бути вчителем: Інні Афанасіївні Дударевій виповнюється 80 років

Володимира Борисовича Дударева знають усі, хто мав хоч якийсь стосунок до культури у Новомосковську. Саме він був першим директором Палацу культури «Металург» і пропрацював на цій посаді 10 років, саме він організовував і проводив міжнародні фестивалі у нашому місті.

Навіть в інвалідному візку можна допомагати армії

Новомосковець Володимир Шевцов, людина,  яка сама потребує допомоги, знайшов для себе можливість допомагати українській армії і пораненим військовим. У його ситуації – це по-справжньому героїчний вчинок, хоча сам Володимир так не вважає.

«У нас у Криму сьогодні 37-й рік ...»

За індексом цитованості в ЗМІ Крим сьогодні займає, напевно, друге місце після повыдомлень з місць бойових дій на сході України. Телевізійні картинки російських та українських каналів дуже серйозно різняться.

Почесний громадянин Новомосковська може переспівати гімн Дніпропетровська

Олександр Мірошниченко отримав звання почесного громадянина Новомосковська на сесії міської ради 9 липня. Відомий співак з безліччю нагород та унікальним голосом народився і виріс у Новомосковську, але тривалий час жив по всьому світу.

Його 69-й День Перемоги

Сьогодні у кожного свій День Перемоги.

У минулому номері НС ми почали розовідь про неймовірну долю Варвари Степанівни Соколовської, мешканки Новомосковська, якій у цьому році виповниться 94 роки. Усі історичні події в Україні у складі СРСР на шляху до своєї незалежності тісно вплетені в канву її особистої долі.

Вісім років таборів за любов

Сьогодні слово «бандерівець» є, мабуть, одним із найбільш розповсюджених слів у сучасній суспільно-політичній лексиці не тільки в Україні і Росії, але й по всьому світі.