медицина

Станом на 22 січня у Новомосковську на 92,8% перевищений епідемічний поріг із захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції.

У Новомосковську епідемічний поріг  перевищено на 92,8%

Останні матеріали

Зупинимо поліомієліт разом

19 жовтня 2015 року в Україні розпочато старт додаткової імунізації проти поліомієліту. Додаткова трьохтурова імунізація розпочинається у відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Медичні мобільні центри почали працювати на Дніпропетровщині

Медичні мобільні центри (ММЦ) від партії «Відродження», укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням, обслуговуватимуть пацієнтів по всій Дніпропетровщині.

Про це стало відомо 10 серпня під час старту проекту у м. Синельникове.

Капітальний ремонт амбулаторії №4  планують завершити цьогоріч

6 серпня 2015 року відбулася виїзна нарада щодо проведення капітального ремонту амбулаторії №4, у якій взяли участь: міський голова Сергій Мороз, його заступник Тетяна Дакова, головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота та представники пі

Якою бути медицині в Україні та Новомосковську

У спадок від СРСР Україна отримала розвинену систему охорони здоров’я. Вона не була ідеальною і мала ряд недоліків.

Кінотеатр «Авангард» може повернутись,  за Палац культури «Металург» боротьба триває

10 липня відбулося чергове засідання Новомосковської міської ради, яке було сповнене несподіванок.

В Новомосковске «воскрес» мужчина

В Новомосковском районе мужчина буквально восстал из мертвых. Посиневшего и почти бездыханного его случайно нашли возле машины. Надежды на спасение не было. 

Мешканці Новомосковська вимагають захистити міську лікарню

Зазвичай мирний і урівноважений Новомосковськ просто вибухнув, коли після тривалої боротьби за збереження усіх корпусів Центральної міської лікарні, головний лікар закладу Юрій Письменний, все ж надав доручення на виселення відділень пульмонології та терапії. 

Обережно – сказ!

Сказ - особливо небезпечне смертельне захворювання тварин та людей. Джерелом інфекції є хворі дикі тварини: лиси, вовки, шакали, єнотовидні собаки, борсуки, їжаки, а також летючі миші, велика та дрібна худоба.

Жителі Новомосковська вимагають повернути палац культури «Металург» територіальній громаді

Адміністрація КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» квапиться поділитися радісною новиною з жителями міста. Міська рада Новомосковська виділила кошти на проведення капітального ремонту амбулаторії № 4, розташованої в будівлі колишньої міської дитячої поліклініки.

Медичні працівники  приймали вітання з професійним святом

19 червня 2015 року, напередодні Дня медичного працівника, у міськвиконкомі відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Як попередити артеріальну гіпертензію

У травні в м. Новомосковську, на базі КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» пройшов тижневик, присвячений Всесвітньому дню боротьби з артеріальною гіпертензією.

31 мая - День отказа от курения

Табакокурение известно человечеству с древних времен. В настоящее время сотни миллионов людей подвержены этому виду токсикомании и их количество растет с каждым годом.

День пам’яті померлих від СНІДу

Кожну третю неділю травня щорічно з 1983 року за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться День пам’яті померлих від СНІДу.

У Новомосковську між святами депутати встигли вирішити ряд важливих питань для життя міста

Під час чергової сесії Новомосковської міської ради 6 травня депутати затвердили звіт з виконання бюджету за I квартал, внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, визначили перелік об’єктів, які підлягають приватизації та збільшили можливість надходжень до міської ск

Разом - до здорового майбутнього

За даними світової статистики, щорічно у світі виникає 185 млн. вагітностей, 75 млн. з яких є не запланованими і 45 млн. закінчуються абортом. Статистичні дані також свідчать, що більше 80% випадків незапланованих вагітностей припадає на початок статевого життя.