палац культури «Металург»

Історія з Палацом культури «Металург» має давню історію. Коротка передісторія полягає в боротьбі міста за передачу палацу з державної власності до власності територіальної громади.

Палац культури «Металург»  давно міг належати громаді – активіст

Останні матеріали

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Із Днем народження, Новомосковськ!

Урочисте святкування Дня Новомосковська розпочалося з унікальної події – спільного благословення представниками всіх релігійних громад мешканців міста та молебня за долю України.

Громадська рада продовжує боротьбу за Палац культури «Металург»

Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Новомосковська подвоїла зусилля, спрямовані на  повернення громаді міста Палацу культури «Металург». 

«Завжди мріяла про дівчинку…»

Наталя Іванівна Падашуля – начальник управління освіти Новомосковської міської ради. На сесіях її бачать доповідачем із важливих для життєдіяльності міста питань. Педагоги та директори шкіл сприймають, у першу чергу, як начальника. Але за лаштунками робочого життя – зовсім інша історія.

Новомосковськ святкуватиме День міста

Цього року святкування Дня міста триватимуть три дні: 19-20 вересня. 

Жителі Новомосковська вимагають повернути палац культури «Металург» територіальній громаді

Громадська рада при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради ухвалила рішення звернутись з відкритим листом до Президента, Прем’єр-міністра та Генерального прокурора України з проханням передати палац культури «Металург» з державної до комунальної власності та недопущення його приватизац

Балетній студії «Арабеск» - 5 років

20 червня в палаці «Металург» балетна студія «Арабеск» святкувала свій перший 5-річний ювілей. 

«Маленький блюз» викликав великий ажіотаж

6 червня звітній концерт за 5 років студії «Маленький блюз» зібрав повний зал палацу культури «Металург»

Дитячі колективи виступали впродовж півтори години за присутності мера Новомосковська Сергія Мороза та керівника управління культури та туризму Віктора Шаликіна.

У Новомосковську відзначили  День пам’яті та примирення

8 травня 2015 року з  нагоди Дня пам’яті та примирення, напередодні Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у Палаці культури «Металург» пройшов святковий концерт.

До Новомосковська на гастролі приїхав Дніпропетровський академічний театр опери та балету

3 квітня 2015 року Дніпропетровський театр опери та балету представив новомосковцям балет-комедію «Фокстрот 12 стільців» за мотивами культового роману Ільфа та Петрова.

Почесний громадянин Новомосковська може переспівати гімн Дніпропетровська

Олександр Мірошниченко отримав звання почесного громадянина Новомосковська на сесії міської ради 9 липня. Відомий співак з безліччю нагород та унікальним голосом народився і виріс у Новомосковську, але тривалий час жив по всьому світу.